امام جمعه نوشهر: دشمنان، مخالف اقتدار نظام اسلامی هستند

نوشهر - ایرنا - امام جمعه نوشهر با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی از شهرهای کشور گفت: دشمنان، نه تنها مخالف اقتدار نظام اسلامی بلکه همواره به دنبال ایجاد تفرقه و بحران در کشور هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نوشهر افزود : حضور مردم در صحنه و توانمندی علمی و نظامی و وجود جوانان مستعد ، از مهم‌ترین ابزارهای قدرت ماست که دشمنان می‌خواهند این ابزارها را از دست ما خارج کنند.
وی تأکید کرد : دشمنی با اسلام و ایران و مردم، فصل مشترک اقداماتی بود که در هفته‌های گذشته انجام شد.
امام جمعه نوشهر اظهار داشت : شعار «نه اسلام، نه قرآن، جانم فدای ایران» و کشتن مردم و تخریب اموال عمومی، ماهیت این افراد را نشان داد.
وی گفت: این گروه‌ها و افراد، مانند ضد انقلابی‌های ابتدای انقلاب هستند که شعار حمایت از مردم سر می‌دادند ولی در کشور بلوا به پا می‌کردند.
امام جمعه نوشهر اظهار داشت : دشمنان از سال‌ها قبل با ظاهر فریبنده به دنبال تخریب عقاید و اخلاق مردم بوده‌اند که یکی از راه‌های نفوذ آنان، شبکه‌های مجازی بوده است.
امام جمعه نوشهر افزود : البته همچنان که رهبر معظم انقلاب تأکید کرد، مشکلاتی وجود دارد که مثل زخم است و باید درمان شود تا مگس روی آن ننشیند و دشمن سوء استفاده نکند.
وی یادآور شد: مسئولان کشور نخوابیده‌اند و به اندازه وسع خود تلاش می‌کنند. البته ضعف‌ها و مشکلات هم وجود دارد.
خبرنگار: شهاب رویانیان ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7517/ 1602/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال