لیگ برتر والیبال زنان ایران

پیروزی بهنمیر مازندران بر شهرداری تبریز در هفته ششم

ساری - ایرنا - تیم بهنمیر مازندران با هدایت ' فاطمه شعبان خمسه ' عصر پنجشنبه در دیداری خانگی برابر شهرداری تبریز که قعرنشین لیگ برتر والیبال زنان ایران است، صاحب برتری 3 امتیازی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار که در چارچوب هفته ششم و پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال زنان باشگاههای ایران در سالن ورزشی مجدآرای شهر بهنمیر از توابع شهرستان بابلسر برگزار شد ، تیم میزبان در سه ست متوالی میهمان خود را شکست داد و جایگاه سومی خود را در جدول رده بندی این مسابقات حفظ کرد.
شاگردان شعبان خمسه در این دیدار با امتیازهای (25 بر11 ) (25 بر17 )و (25 بر7 ) به آسانی تیم شهرداری تبریز را شکست دادند و3 امتیاز این بازی خانگی را به اندوخته خود اضافه کردند.
تیم بهنمیر مازندران به علت حاضر نشدن حریفان در هفته های اول و دوم ، دو بازی معوقه دارد.
تا پایان هفته ششم این مسابقات ، تیم بهنمیرمازندران با کسب 12 امتیاز از 4 مسابقه گذشته خود در رده سوم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و به نظر می رسد با کسب برتری در 2 بازی آینده ، با جایگاه صدرنشینی به تعطیلات نیم فصل نخست خواهد رفت.
تیم بهنمیر مازندران در دیدار بعدی خود در این رقابت ها میهمان تیم صدرنشین ذوب آهن اصفهان خواهد بود.
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر بانوان ایران جام شهید ' محسن حججی ' با حضور هفت تیم ذوب آهن اصفهان، شهرداری تبریز، آبنونس، پیکان تهران، بهنمیرمازندران، نماینده تهران و سالوت درحال برگزاری است.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال