استقبال ورزش دوستان آملی از نایب قهرمان کونگ فو جهان

ساری- ایرنا- مردم ورزش دوست آمل از 'مهران براری' ملی پوش تیم کونگ فو بزرگسالان ایران که به همراه این تیم در مسابقات قهرمانی جهان در بلاروس نشان نقره را کسب کرد، در بدو ورود به زادگاهش به گرمی استقبال کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیین استقبال از این ورزشکار ملی پوش آملی روز چهارشنبه از بلوار مدرس در ابتدای ورودی شهرآمل با حضور معاون اداره ورزش وجوانان، بخشدار دشت سر و ورزشکاران این شهر برگزار شد.
ملی پوش تیم کونگ فو بزرگسالان ایران در بدو ورد به آمل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : مسابقات جهانی بلاروس با حضور بهترین های این رشته ورزشی در سطح بالایی برگزار شد و تیم های مختلف با نفرات اصلی خودشان در این مسابقات حضور داشتند.
مهران براری افزود : تیم ملی کونگو مردان وزنان ایران در چهار وزن مردان و سه وزن زنان شرکت کردند و عملکرد خیلی خوبی داشتند که یک طلا ، یک نقره و یک برنز حاصل کار تیم مردان بود و یک نقره هم توسط تیم کونگ فو زنان دراین مسابقات کسب شد.
وی با بیان اینکه تیم ملی کونگ فو ایران توانست در این رشته ورزشی در مسابقات قهرمانی جهان درخشش خوبی داشته باشد، اضافه کرد : هر رقابت ورزشکاران حکم فینال را داشت و این وضعیت باعث شده بود تا تیم ها با قدرت وعملکرد بهتری برابر هم قرار بگیرند.
براری با بیان اینکه در مراحل مقدماتی و پیش از فینال حریفانی از فرانسه ، بلاروس و سوئد را شکست داده بود ، گفت که در دیدار نهایی با کونگ فو کار فنلاندی درحالی که از حریفم پیش بود ، متاسفانه ناداوری که همه کارشناسان هم به آن اذعان داشتند، مدال طلائی را که حق من بود به حریف فنلاندی دادند.
وی اضافه کرد : در این مسابقات در وزن 103 کیلوگرم و تنها نماینده مازندران بودم که خوشبختانه با دعای خیر مردم توانستم با دست پر برگردم.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال