رویاهای تیم فوتبال خونه به خونه با سرمربی جدید

ساری-ایرنا- باشگاه فوتبال خونه به خونه مازندران با انتخاب جواد نکونام دستیار ویژه کی روش و کاپیتان اسبق تیم ملی برای سرمربیگری خونه به خونه به دنبال تحقق رویاهای این تیم در لیگ فوتبال ایران است .

به گزارش خبرنگارایرنا، قاسم حسن زاده و برادران مالک تیم دسته اولی خونه به خونه بابل روز گذشته پس از برکناری سرمربی سابق تیمشان، جواد نکونام را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کردند.
تیم خونه به خونه در نخستین بازی خود در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران در خانه در برابر مس رفسنجان به تساوی رضایت داد.
اگرچه 'جوادنکونام' از لحاظ اسم و رسم و تجربه بازی ملی و تیم های بزرگی چون استقلال به نسبت سایر سرمربیان تیم خونه به خونه شناخته تر است، ولی به دلیل نداشتن تجربه مربیگری در فوتبال به ویژه رقابت های سخت لیگ یک، شاید انتخابی درحد ریسک برای این تیم باشد.
کارشناسان فوتبال مازنی براین باورند که رقابت های لیگ یک نیازمند سرمربی توانمند از لحاظ فنی و تجربه دارد و وجود اسامی معروف و مشهور نمی تواند کمکی به تیم ها بکند.
یک کارشناس فوتبال درمازندران گفت که جواد نکونام از سرمایه های فوتبالی کشورمان است، ولی برای تیم خونه به خونه نمی تواند انتخاب مناسبی باشد.
رضا تقوی در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود: انتخاب سال های اخیر مالکان تیم خونه به خونه نشان داده که این ها بیشتر به دنبال تبلیغات خودشان هستند تا حضور تیمشان در رقابت های لیگ برتر.
وی اضافه کرد: با وجود این که جواد نکونام را فرد شایسته و سرمایه ملی کشور می دانم و با احترام به این بازیکن،انتخاب مالکان تیم از ایشان به عنوان سرمربی کارشناسی نبوده وگره ای از تیم خونه به خونه بازنمی کند.
وی مهمترین مشکل درتیمداری تیم های مازنی و نیز حضور نیافتن در لیگ برتر را با وجود داشتن پتانسیل مناسب از لحاط بازیکن وفنی سوء مدیریت دانست .
بازیکن اسبق تیم ملی ایران گفت که تیم خونه به خونه درچند سال اخیر بیش ازانگشتان دست سرمربی تیمشان را تغییر دادند و هر بار نیز به دنبال حضور افراد سرشناس در تیمشان بودند.
تقوی اظهارداشت اگر مالکان تیم به دنبال حضور در لیگ برتر هستند، باید به دنبال افرادی بروند که تجربه لازم را در رقابت های لیگ یک و مربیگری دارند و می توانند تیمشان را از مشکلاتی که چند سال اخیر دچار بودند، نجات دهند.
رضا تقوی بار دیگر تاکید کرد که مازندران با داشتن بازیکنان متعدد در تیم های ملی و لیگ برتر و مربیان با دانشی که در سایر تیم های کشور حضور دارند، شایستگی لازم را برای داشتن تیم در لیگ برتری دارد و در صورت حسن مدیریت در تیم های مازنی این استان نیز می تواند حداقل یک تیم درسوپر لیگ ایران داشته باشد.
سرپرست تیم خونه به خونه بابل می گوید : جواد نکونام اسطوره فوتبال کشورمان است و بنا بر اظهار بسیاری از کارشناسان از جمله سرمربی تیم ملی ( کی روش) ایشان مربی آینده داری برای فوتبال ایران است.
ابراهیم محمودی در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت : ایشان براساس صلاحدید مالکان تیم خونه به خونه به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده و به نظر می رسد تجربه ایشان در بازی می تواند برای موفقیت تیم ما و رسیدن به لیگ برتر رقابت های فوتبال کافی باشد.
وی در مورد بی تجربگی جواد نکونام در امر مربیگری گفت که به هر حال این بازیکنان باید از یک تیمی سرمربیگری خود را شروع کنند و ایشان ترجیح داده تا از خونه به خونه کارش را آغاز کند.
محمودی ابراز امیدواری کرد تا جواد نکونام بتواند در تیم خونه به خونه موفق باشد و این تیم مازنی را به لیگ برتر برساند.
خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر 2 نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ یک هستند که با وجود شایستگی از چند سال قبل تاکنون موفق به حضور در لیگ برتر نشدند.
مازندران با داشتن 50 بازیکن در فوتبال تراز اول کشور از 13 سال گذشته تاکنون که تیم شموشک نوشهر از لیگ برتر به لیگ یک سقوط کرد، در رقابت های لیگ برتر تیمداری نکردند.
گزارش : حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
/1899/6982

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال