روزدرخشش ملت؛

فرماندار ساری : مشارکت مردم در انتخابات پرشور است

ساری - ایرنا - فرماندار ساری گفت : مشارکت مردم در حوزه های رای گیری این شهرستان پرشور و کم نظیر بوده است و به نظر می رسد میزان مشارکت از سایر دوره ها بیشتر باشد.

مجید حسین زادگان عصر جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق در مهدیه ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : هیات های نظارت و بازرسی فرایند انتخابات را در محل شعب اخذ رای تحت کنترل و نظارت دارند و با کوچکترین تخلف برخورد می کنند .
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ساری گفت : استقبال مردم در این دوره از ساعت اولیه رای گیری پر شور و مطلوب بود و همچنان حوزه های رای گیری شلوغ است .
وی افزود : امروز مردم درک صحیح و درستی از موقعیت ایران در حوزه بین المللی و سیاست داخلی پیدا کرده اند و صندوق رای گیری را بهترین محل برای ابراز نظر و دیدگاه خود یافته اند..
فرماندار ساری گفت: با توجه به فصل کشاورزی و از طرفی گرم بودن هوا ، بیشتر مردم حضور در پای صندوق اخذ رای را به غروب و شامگاه موکول کرده اند و به همین دلیل هم گزارش ها نشان می دهد هم اکنون حضور مردم در شعب اخذ رای رو به افزایش است.
حسین زادگان تعداد واجدین شرایط رای دادن شهرستان ساری را 395 هزار و 133 نفر اعلام کرد و افزود : 624 صندوق اخذ رای در این شهرستان برای جمع آوری آرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا مستقر است.
خبرنگار : سید رضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6990/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال