تیم نفت وگاز گچساران قهرمان مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور شد

ساری- ایرنا- تیم نفت وگاز گچساران عصر جمعه ودرپایان مسابقات امسال لیگ دسته والیبال نشسته جانبازان و معلولان باشگاه های کشور قهرمان شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در دیدار نهایی مسابقات لیگ دسته والیبال نشسته جانبازان و معلولان باشگاه های کشور که به میزبانی تیم سامان سوله آمل برگزار شد، تیم نفت وگازگچساران برابر تیم هیات والیبال جانبازان مخابرات خراسان رضوی به پیروزی 3 بر یک دست یافت وجام قهرمانی را بالای سر برد.
در دیدار رده بندی این مسابقات هم تیم هیات جانبازان و معلولان گرگان با پیروزی 3بر یک برابر تیم سامان سوله آمل به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت تا دست آملی ها به عنوان میزبان از جام کوتاه بماند.
با این حال مدیرعامل تیم والیبال نشسته سامان سوله آمل از عملکرد بازیکنان این تیم در مسابقات امسال لیگ دسته یک قدردانی کرد.
مجید دیلم پاشا افزود: تیم ما نخستین حضور خود در لیگ را تجربه می کرد و کسب مقام چهارمی لیگ نتیجه خیلی بدی هم نبود.
وی ادامه داد: که همه چیز دست خود ما بود و می توانستیم در آمل برای روی سکو حضور داشته باشیم، اما باید با واقعیت موجود کنار بیاییم.
وی ابرارامیدواری کرد: که در فصل آینده با تقویت نفرات تیم و نیز کادر فنی بتوانیم شرایط تیم را برای مسابقات لیگ آماده کنیم.
** احتمال حضور 4 تیم در لیگ برتر وجود دارد
در حالی که پیش از این عنوان شده بود که دو تیم برتر مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال نشسته باشگاه های کشور ، لیگ برتری خواهند شد ، اما رییس سازمان لیگ والیبال نشسته از تصمیم جدید کمیته فنی این سازمان و افزایش سهمیه تیم های لیگ برتری خبر داد.
خضراله ترابی افزود: در نشست آینده این کمیته شرایط را برای حضور دو ، سه یا حتی چهارتیم برتر لیگ یک به دسته برتر را بررسی خواهیم کرد تا حتی شرایط برای تیم اول یا دوم در فصل آینده لیگ برتر وجود نداشت تیم های سوم و چهارم این شانس را برای لیگ برتری شدن داشته باشند.
وی ادامه داد: مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان حضور در مرحله مقدماتی باحضور 24تیم آغاز وپس از آن 12 تیم در مرحله دوم صعود کردند و در نهایت چهار تیم از هر گروه به مرحله نهایی مسابقات در آمل صعود کردند..
مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته باشگاه های کشور باحضور هفت تیم ؛ مخابرات خراسان رضوی، شهرداری تبریز، نفت گاز گچساران، بیمه دانا گرگان، سامان سوله آمل، هیات ارداق قزوین و هیات رشت که از مرحله گروهی صعود کردند ، از روز چهارشنبه در سالن ورزشی شهیدان خوش سیما آمل آغاز وعصر امروز جمعه پایان یافت.
این رقابت ها ابتدا در دو گروه سه و چهار تیمی برگزار شد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
تیم سامان سوله آمل درنخستین سال حضور خود در مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور با درخشش درمرحله رفت گروه یک مسابقات به عنوان تیم نخست گروه یک شد ودر بازیهای برگشت ، با قرار گرفتن در رده سوم و به لطف امتیاز ست شماری کمتر درنهایت به مرحله پایانی مسابقات صعود کرد.
خبرنگار : مهدی غلامی
/1602/7327/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال