رویاهای دست نشان برای روزهای اوج خونه به خونه

ساری - ایرنا - سرمربی تیم دسته یکی خونه به خونه مازندران با بیان اینکه بازیکنان تیمش در حال رسیدن به یک تفکر جدید فنی و بازسازی شرایط روحی نامناسب ناشی از ناکامی های هفته گذشته هستند ،گفت : مطمئن باشید که با یکی دو پیروزی دیگر تیم خونه به خونه به دوران اوج خود بازخواهد گشت.

نادر دست نشان دوشنبه شب در پی برد 2 بر 1 تیم وحدت یزد در بازی خانگی در بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : من از روزی که به بابل آمدم ، سعی کردم این تیم را از نظر فکری تغییر دهم و بچه ها را به سمتی بیاورم که اینگونه عاشقانه برای خودشان و مردم این شهر کار کنند.
وی ادامه داد : خوشبختانه اکنون این کاری است که توانستیم در دو سه مسابقه گذشته نیز آن را انجام بدهیم و نتیجه آن را در پیروزی که برابر وحدت یزد در بابل گرفتیم ، دیدیم .
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران توضیح داد : در دو بازی که بعد از حضورم در این تیم شکست خورده بودیم، تیم از نظر فنی کیفیت قابل قبول و روند رو به رشدی داشت و اکنون روحیه بازیکنان هم بهبود یافته و به شرایط روحی و انگیزشی خوبی رسیدند.
**به جدول نگاه نمی کنیم
دست نشان گفت : از پیروزی ای که برابر تیم خوب وحدت یزد کسب کردیم ، خیلی خوشحالم و برای برنامه های رو به جلوی خودمان باید این بازی را فراموش و به آینده فکر کنیم .
وی افزود : همه فکر ما به بازی های مهم پیش رو است و من همان تفکراتی را که در سایر تیم ها به عنوان سرمربی پیاده کردم در خونه به خونه هم پیاده خواهم کرد و امیدوارم راهی را که در پیش گرفتیم، موفق شویم.
دست نشان با بیان اینکه اصلا اکنون به جدول و جایگاهی که تیم خونه به خونه دارد ، نگاه نمی کند ، گفت : معتقدم که حداقل با کسب دو پیروزی تیم ما به شرایط روحی و آرمانی گذشته خود بازخواهد گشت.
وی افزود : خوشبختانه این تیم توانایی فردی و شرایط و ابزارهای لازم را دارد و فقط لازم است بچه ها در بازی های آینده به خودباوری برسند و بتوانند با کیفیت بهتری بازی کنند تا به نتایج قابل قبول تری برسیم.
** بهتر از تیم یزد بودیم
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران از عملکرد شاگردانش برابر تیم وحدت یزد که با برتری 2بر1 آنها همراه شده بود ، ابراز رضایت کرد و گفت : به بازیکنان تیمم بابت کسب این پیروزی و میل زیادی که برای 3 امتیاز از خودشان به نمایش گذاشتند، تبریک می گویم.
وی افزود : واقعا بازی کردن در زمین گلی ورزشگاه بابل خیلی سخت بود و با این وجود تیم ما امروز بازی جانانه ای را به نمایش گذاشت.
او ادامه داد : هر چند تیم وحدت یزد در نیمه دوم سعی کرد درخط دفاعی ما با بازیکنان بلند قامتش و زدن ضربه سر موفق عمل کند و به گل هم رسید ، اما ما هم درمقابل بازی رو زمین را پی گرفتیم.
سرمربی خونه به خونه گفت : در مجموع دو تیم فوتبال بازی قدرتمند و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و اگر شرایط زمین ورزشگاه بهتر بود ، مطمئنا ما با اختلاف گل های بیشتری پیروزی می شدیم.
** مسئولان مازندران به فکر مشکلات ورزشگاه های استان باشند
سرمربی تیم خونه به خونه با بیان اینکه مشکلات کمبود امکانات در ورزشگاههای فوتبال مازندران وجود دارد و کمتر به این موضوع رسیدگی شده است ، گفت : انتظار است تا مدیران اجرایی استان و مسئولان شهرهایی که تیم های فوتبال شهرهایشان در لیگ های کشور حضور دارند، امکانات بهتری را برای کیفیت بخشی و توسعه فوتبال استان فراهم کنند.
وی افزود : متاسفانه شرایط زمین ورزشگاه هفت تیر بابل با وجود تلاش هایی که مسئولان ورزشگاه پس از بارش باران روز گذشته انجام دادند ، کیفیت لازم را برای مسابقه نداشت و اگر ما در زمین بهتری بازی می کردیم، با اختلاف حداقل 4 گل به پیروزی می رسیدیم.
او ادامه داد : اگر تیم خونه به خونه شرایط صعود به لیگ برتر را پیدا کند ، اصلا ورزشگاه هفت تیر بابل جوابگوی حجم بالای مشتاقان به فوتبال بابل و استان نخواهد بود و انتظار است که از هم اکنون مسئولان شهرستان بابل و مازندران به طور جدی به فکر ورزشگاه جدید در این شهر باشند.
دست نشان از رسانه های ورزشی مازندران نیز خواست در این حوزه بیشتر از مسئولان استان برای ساخت ورزشگاه درخور شان فوتبال استان مطالبه گری کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم خونه به خونه مازندران در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور عصر دوشنبه در هوای بارانی و زمین لغزنده ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل میزبان تیم انتهای جدولی وحدت یزد بود که میهمان خود را با نتیجه 2 بر یک با شکست بدرقه کرد.
شاگردان نادردست نشان در تیم خونه به خونه مازندران با این پیروزی 35 امتیازی شدند و با یک پله صعود در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفتند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال