رونمایی از پاداش استانی به مدال آوران مازنی المپیک 2016

ساری - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که پاداش استانی مدال آوران مازندرانی المپیک 2016 ریو پس از ماه صفر ( آذر ماه ) پرداخت می شود.

حبیب حسین زادگان عصرچهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر اساس پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان مازندران و تائید مدیریت ارشد استان ، سقف پاداش برای مدال آوران المپیک یک میلیارد ریال است.
وی ادامه اد : براساس این تصمیم که پیش از شروع المپیک به ورزشکاران مازنی عضو تیم ملی اعزامی به این رقابت ها اعلام شده بود، طلا آوران پاداش یک میلیارد ریالی می گیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مبلغ پاداش استانی برای ورزشکاران دارنده مدال نقره المپیک 2016 را حدود 750 میلیون و برنزی ها 500 میلیون ریال اعلام کرد.
بر اساس عرف دوره های گذشته المپیک در کشور ، پرداخت پاداش استانی به ورزشکاران مدال آور این رخداد مهم ورزشی پس از پرداخت پاداش از سوی رئیس جمهوری انجام می شد.
پیش از این اعلام شده بود که به دلیل ناداوری ، پاداش کسب طلا به بهداد سلیمی وزنه بردار سنگین وزن مازنی عضو تیم ملی هم پرداخت می شود.
در المپیک 2016 ریو از مازندران 13 ورزشکار عضو تیم ملی اعزام شدند که سه ورزشکار به ترتیب حسن یزدانی ، کمیل قاسمی و قاسم رضایی موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز شدند و 38.5 درصد از مدال های این رویداد ورزشی را هم مازنی ها کسب کردند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
6982

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال