نمایندگان مازندران از صعود به مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور بازماندند

ساری – ایرنا – نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور بدون کسب سهمیه حضور در مرحله نهایی این رقابت ها به کار خود پایان دادند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در هفته هجدهم این رقابت ها ، روز دوشنبه تیم های مازندرانی در شرایطی به مصاف حریفان خود در زنجان و جویبار رفتند که تیم خونه به خونه بابل در صورت برتری مقابل میزبان زنجانی می توانست رهسپار مرحله نهایی این مسابقات شود .
شاگردان ' فرهاد کاظمی ' که با هدف کسب برتری در زنجان به میدان رفته بودند با گلی که در دقیقه 90 دریافت کردند، وداع تلخی با این رقابت ها داشته و نتوانستند انتظارات اهالی فوتبال مازندران را برآورده کنند .
آن ها فصل را با ' فرشاد پیوس ' آغاز کردند و تا هفته ها نیز صدر جدول رده بندی را در اختیار داشتند اما با تشخیص مدیریتی باشگاه ، پیوس جای خود را به فرهاد کاظمی داد اما این تغییر نتوانست موجب حضور این تیم در مرحله نهایی شود و خونه به خونه با کسب 28 امتیاز و قرار گرفتن در رده چهارم جدول رده بندی به کار خود در این رقابت ها پایان داد .
در دیگر دیدار نمایندگان فوتبال مازندران در این رقابت ها ، تیم فوتبال شهدای جویبار در دیداری خانگی و در حضور هوادارانش میزبان تیم فوتبال شهرداری دزفول بود که در پایان این دیدار شاگردان شبیر لطفی در آخرین دیدار خودشان به تساوی بدون گل در برابر تیم دزفولی رضایت دادند .
تیم فوتبال شهدای جویبار با 17 امتیاز ، لیگ دسته دوم فوتبال کشور را با قرار گرفتن در رده ششم به پایان برد .ک/3
7331/1899

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال