معاون استاندار مازندران

جشنواره وارش فرصتی مغتنم برای تجلی هنر و خلاقیت هنرمندان است

ساری - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، فرصت مغتنمی برای ارایه توانمندی های هنرمندان سینما و انتقال تجربیات ناب هنری است.

هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم وارش، پانزدهم لغایت هیجدهم دی ماه در شهرستان بابل برگزار می شود.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری ' علیرضا یونسی رستمی ' روز دوشنبه در جلسه ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم وارش، زبان ادبیات نمایشی و سینما را زبانی گویا برای بیان معرفت ها، ادراکات و تجربیات ناب بشری در قالب هنر دانست و بیان داشت: فیلمسازان باید از این فرصت برای ارایه فیلم های فاخر و هنری بهره گیری نمایند.
وی یاد آور شد: از ابزار هنر باید برای معرفی فرهنگ دینی و ارزش های انسانی و مذهبی به نحو بایسته استفاده شود.
یونسی با بیان این که برگزاری جشنواره های هنری و فرهنگی باید زمینه تجهیز این مراکز را فراهم آورد، اظهار داشت: هشتمین جشنواره فیلم وارش باید با بهترین و با شکوه ترین وجه برگزار شود و استان در این راستا از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.
وی افزود: برگزاری این جشنواره فرصتی مغتنم برای تجلی هنر و خلاقیت هنرمندان استان است و می تواند موجبات رونق هنر در مازندران و ایجاد شور و نشاط در استان را فراهم آورد.
معاون استاندار با بیان این که این جشنواره باعث فراهم شدن زمینه شکوفایی توانمندی های بالقوه هنرمندان خواهد شد، گفت: مازندران در دوره های پیشین اثبات کرده که توانایی برگزاری مطلوب این جشنواره را دارد و همه دستگاه های مسوول و هنرمندان و نخبگان هنر سینما باید استان را در برگزاری با شکوه این رخداد هنری یاری رسانند.
یونسی خاطر نشان ساخت: تجربیات استان های دیگر و دیدگاه ها و نقطه نظرات نخبگان، صاحب نظران و هنرمندان سینما در راستای برگزاری مطلوب این جشنواره اخذ شود.ک/1
608

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال