تیم بابل قهرمان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان مازندران شد

ساری- ایرنا- تیم بابل با دستیابی به مقام قهرمانی مسابقات کشتی آزاد نوجوانان مازندران ، به عنوان نماینده استان در رقابت های قهرمانی کشور شرکت می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رقابت ها کشتی آزاد نوجوانان مازندران در تالار ورزشی پهلوان
ˈ حسین توکلی ˈ محمود آباد برگزار شد که تیم بابل با کسب 67 امتیاز مقام نخست را کسب کرد و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
در این رقابت ها تیم های گیلاخوران جویبار با کسب 52 و آمل با 41 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رقابت های انفرادی این مسابقات که عصر دوشنبه 127 کشتی گیر در پنج وزن دوم با هم رقابت کردند در وزن 35 کیلوگرم ˈ محمد خدابخشی ˈ از قائمشهر، در وزن 42کیلوگرم
ˈ امیرحسین سیف پور ˈ از محمودآباد ، در وزن 53 کیلوگرم ˈ محمد کریمیˈ از آمل ، در وزن 66 کیلوگرم ˈ مهدی معصومی نژاد ˈ از بابل و در وزن 85 کیلوگرم ˈ سیدمهدی هاشمی ˈ از جویبار قهرمان شدند.
در پنج وزن نخست این مسابقات هم که روز یکشنبه با رقابت 117کشتی گیر در قالب 30 تیم از شهرهای مازندران برگزار شد، در وزن 32کیلوگرم، ˈ مهدی ویسیˈ از کلاردشت، در وزن 38کیلوگرم ˈ مهدی عشقیˈ ازجویبار، در وزن 47کیلوگرم ˈ محمدصادق فیروزپورˈ از گیلاخوران جویبار، در وزن 59کیلوگرم ˈ محمد تقی باباجانیˈ از امیرکلا بابل و در وزن 73کیلوگرم ˈ علی رضا قاسمی ˈ از چمستان به مقام قهرمانی دست یافتند.
نفرات اول تا پنجم هر وزن این رقابت ها به عنوان تیم منتخب کشتی استان با شرکت در اردوی آماده سازی در خانه کشتی ساری در مسابقات قهرمانی کشور شرکت خواهند کرد.
هنوز از سوی فدراسیون کشتی زمان و محل برگزاری رقابت های قهرمانی کشور اعلام نشده است.ک/3
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال