جوانان مفقود شده تفرشی پیدا شدند

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان تفرش گفت: 2 جوان تفرشی که عصر دیروز(سه شنبه) در کوه های خرازان تفرش مفقود شده بودند، بامداد روز جاری با خانواده های خود تماس و موقعیت خود را گزارش دادند.

«حمیدرضا فراهانی» روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: این 2 جوان تفرشی به بهانه طبیعیت گردی به کوه های خرازان این منطقه رفته بودند که به دلیل سردی هوا و مه شدید مسیر را گم کرده و نتوانستند به شهر بازگردند.
وی ادامه داد: با اعلام اولین گزارش خانواده های این 2 جوان، سه اکیپ از جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش به منطقه اعزام و تا ساعت پنج صبح روز جاری در منطقه گشت زنی کردن،د اما اثری از مفقودان پیدا نشد.
فرماندار شهرستان تفرش بیان کرد: با توجه به شدت مه در منطقه امکان استفاده از بالگرد نیز وجود نداشت اما مقدمات این مهم برای صبح روز جاری فراهم شد که جوانان مفقود شده با خانواده های خود تماس گرفته و موقعیت خود را گزارش کردند.
فراهانی اظهار داشت: مفقودان در منطقه ای موسوم به «طاق دالان» در کوه های خرازان پناه گرفته اند و گروه های امدادی هلال احمر شهرستان برای بازگشت آنان به منطقه اعزام شدند.
شهرستان تفرش به عنوان یکی از توابع استان مرکزی با جمعیت بیش از 24 هزار نفر در 85 کیلومتری شمال شرق مرکز استان و همچنین 200 کیلومتری پایتخت واقع شده است.
3017/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال