استاندار مرکزی:

ترویج استفاده از کالای ایرانی مصداق بارز رونق تولید است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی مصداق بارز رونق تولید و توسعه اقتصادی است.

به گزارش ایرنا، سید «علی آقازاده» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نشان از دغدغه های ایشان در خصوص تقویت بنیه اقتصاد ملی است و آحاد جامعه باید در تحقق منویات معظم له مشارکت گسترده داشته باشند.
وی ادامه داد: شعار امسال کامل کننده شعار سال گذشته با عنوان حمایت از کالای ایرانی است، بنابراین توسعه کشور وابسته به تولید با کیفیت و صادرات محور است که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.
استاندار مرکزی اظهار داشت: مردم با خرید کالای ایرانی و دولت با حمایت همه جانبه از تولید کنندگان به یک میزان در تحقق شعار سال وظیفه دارند.
آقازاده اضافه کرد: سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی در کشور و استان، بیش از یک میلیارد دلار کالای غیر نفتی از استان مرکزی به نقاط مختلف جهان صادر شد که این نشان از ظرفیت بالقوه بخش خصوصی در این استان دارد.
وی بیان کرد: با حمایت های همه جانبه از سرمایه گذاران و بخش خصوصی می توان ظرفیت صنایع استان را تا حدود مطلوبی افزایش و در نتیجه میزان صادرات را نیز چشمگیر تر کرد.
استاندار مرکزی ادامه داد: تعامل و همفکری برون دستگاهی نیز نقش مهمی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب دارد.
آقازاده ادامه داد: کارآفرینان و سربازان جبهه اقتصادی امسال باید در خط نبرد با سلاح تولید با کیفیت نه تنها تامین کننده نیاز داخل باشند بلکه آوازه تولید ایرانی را به گوش جهانیان برسانند.
رهبر معظم انقلاب سال 98 را با عنوان رونق تولید نامگذاری کرده اند.
بیش از 2 هزار و 800 واحد تولیدی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال