مطب پزشک متخلف در اراک مهر و موم شد

اراک - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: یک مطب دندانپزشکی با هماهنگی نظام پزشکی استان مرکزی به دلیل برخی تخلف ها مهر و موم شد.

«عباس قاسمی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: نظام پزشکی استان گزارشی مبنی بر اعلام قصور در 2 فقره پرونده مجزا از یک دندانپزشک به دستگاه قضایی داشت و با هماهنگی تا تعیین تکلیف نهایی پرونده، مطب این دندانپزشک مهر و موم شده است.
وی ادامه داد: در گزارش نظام پزشکی استان مرکزی، دندانپزشک خاطی امسال در 2 مورد جداگانه قصور پزشکی برای بیماران سه و نیم و سه ساله داشته است که مراحل رسیدگی تخصصی به این تخلفات در کمیته های نظام پزشکی جریان دارد.
دادستان عمومی و انقلاب اراک اظهار داشت: هماهنگی لازم با نیروی انتظامی برای ممنوع الخروج شدن این دندانپزشک تا نتیجه نهایی تحقیقات پرونده و صدرو رای صورت گرفته است.
قاسمی بیان کرد: نظریه کارشناسی نظام پزشکی استان مرکزی تا کنون به دستگاه قضایی نرسیده و به احتمال زیاد تا شنبه 27 بهمن ماه این نظریه به دادستانی ارجاع خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: برخورد قاطع با متخلفان از رویکردهای دستگاه قضایی است چرا که سلامت مردم در اولویت است.
3017/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال