سانحه رانندگی در ساوه 3 قربانی گرفت

ساوه - ایرنا - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه گفت: سانحه رانندگی میان خودروهای پراید و کامیون در جاده قدیم ساوه - همدان، سه نفر را به کام مرگ کشاند.

دکتر نعمت الله عزیزی عصر دوشنبه به ایرنا، گفت: این حادثه حدود ساعت 17 در مسیر یاد شده و روبروی کارخانه سپیدگچ تفاق افتاد و باعث مصدومیت دو تن از سرنشینان شد که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.
وی افزود: نیروهای امدادی اورژانس و هلال احمر به محل اعزام شدند و به دلیل بروز این سانحه ترافیک نسبتا طولانی در مسیر ایجاد شده بود.
دکتر عزیزی ادامه داد: مصدومان این حادثه توسط نیروهای اورژانس پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه اعزام شدند.
به گفته این مسئول، با احتساب این حادثه، عصر امروز در جاده های ساوه، چهار حادثه ترافیکی دیگر نیز به وقوع پیوست که در مجموع 12 مصدوم و سه کشته بر جا گذاشت و نیروهای اورژانس و هلال احمر پایگاههای غرق آباد، نوبران، سیلیجرد، قیطانیه و درمانگاه نوبران در این حوادث با حضور در محل حوادث کار امداد رسانی را انجام دادند.
محور دوطرفه ساوه - همدان به دلیل تردد خودروهای سنگین که در مواردی برای پرداخت نکردن حق عوارض آزادراه ساوه همدان از این مسیر تردد می کنند، به یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان ساوه تبدیل شده است.
6539/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال