انبار احتکار لاستیک خودروهای سبک در اراک کشف شد

اراک - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 2 انبار احتکار لاستیک خودروهای سبک در تحقیقات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان در اراک کشف شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمود خلجی» افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در ادامه روند مقابله با احتکار کالاهای اساسی از احتکار تعدادی لاستیک در یک انبار در اراک باخبر شدند.
وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس انبار مورد نظر شناسایی و با هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از این محل، 146 حلقه لاستیک خودروی سبک به ارزش تقریبی 800 میلیون ریال کشف شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: صاحب اجناس احتکار شده در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

*** 2 سارق احشام در خنداب دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: 2 سارق احشام در عملیات پلیس این شهرستان دستگیر شدند.
سرهنگ «عبد الرضا جودکی» افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در نقاط مختلف شهرستان خنداب شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با اقدامات فنی پلیس، این سارقان سابقه دار شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی با انجام عملیات هدفمند پلیسی، دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات کارآگاهان پلیس، به پنج فقره سرقت احشام از دامداری های این شهرستان اعتراف کردند.
سرهنگ جودکی یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

*** 40 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس در استان مرکزی کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 40 کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از شهرستان های استان از سه قاچاقچی مواد مخدر کشف شد.
سرهنگ «احمدرضا چگنی» افزود: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از شهرستان های استان، سه قاچاقچی مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و در عملیاتی دستگیر کردند.
وی افزود: در این عملیات دو دستگاه خودرو از این افراد توقیف شد.
اراک یکی از هشت کلانشهر کشور است که بیش از 600 هزار نفر جمعیت دارد.
1955/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال