5 میلیارد و 780میلیون ریال تسهیلات در دلیجان پرداخت شد

خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلیجان گفت: پنج میلیارد و 780 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزا در سال جاری به مدد جویان این نهاد حمایتی پرداخت شد.

« علی اصغر نجفی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تسهیلات پرداختی شامل 2 میلیارد و 230 میلیون ریال از محل منابع داخلی و سه میلیارد و 350 میلیون ریال از محل اعتبارات تبصره 16 است.
وی اظهارداشت: پرداخت این میزان تسهیلات 35 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد کرده است.
نجفی بیان کرد: زمینه پرداخت این تسهیلات دامداری، قالیبافی، خرازی، سوپر مارکت، صنایع دستی، کشاورزی، خرید خودرو، خیاطی و آرایشگری بوده است.
وی ادامه داد: 95 پرونده در سال جاری برای مددجویان متقاضی تسهیلات اشتغالزایی تشکیل شده که 35 متقاضی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات شدند.
نجفی گفت: اعتبار خودکفایی در بخش اشتغال دلیجان از محل اعتبارات تخصیص بند دال تبصره 16 قانون بودجه امسال و اعتبارات از محل منابع داخلی تخصیصی 26 میلیارد ریال است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلیجان افزود: پیش بینی می شود تا پایان امسال 100 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد فراهم شود.
نجفی یادآور شد: 519 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت پنج سال اخیر در این شهرستان فراهم شده و این افراد از چرخه فقر خارج و به خودکفایی رسیدند.
بیش از یکهزار و 200خانوار از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) دلیجان بهره مند هستند.
7277/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال