امامان جمعه استان مرکزی:

تحریم ملت ایران را مقاوم تر می کند

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه این هفته بر وحدت و انسجام ملی تاکید کردند و گفتند: تحریم، ملت ایران را مقاوم تر می کند و دشمن در این راه موفق نخواهد بود.

به گزارش ایرنا، امام جمعه خمین گفت: ملت ایران در 40 سال اخیر بارها توسط دشمن در سختی و مشکل قرار گرفته اما، هر بار با ارایه و وحدت توانسته از مسیرهای دشوار بگذرد.
حجت الاسلام «علی حسینی پور» در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی امام خمینی(ره)، افزود: ملت ایران مشکلات اقتصادی و معیشتی را آگاهانه تحمل می کنند و در برابر زیاده خواهی دشمنان سرخم نخواهند کرد.
وی ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون آمریکا توطئه های بسیاری را علیه ملت فهیم، انقلابی و شجاع ایران برنامه ریزی کرده اما، مردم از همه این دسیسه ها گذشته و همواره مقاوم تر شده است.
امام جمعه خمین اظهارداشت: قدرت دشمنان رو به افول است و ایران اسلامی بر قله رفیع سربلندی ایستاده چرا که مردمی صبور دارد که پیرو آموزه های قرآنی و اسلامی هستند.
حجت الاسلام حسینی پور افزود: مسئولان نظام با همه توان پای کار هستند و می کوشند تا با برنامه ریزی در زمینه های مختلف مشکلات مردم را حل کرده و از معضلات بگذرند.
وی تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به مردم به بهترین شکل منتقل شود.
خطیب جمعه خمین ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی در خمین دستاوردهای بسیار موثری در حوزه بهداشت و درمان ایجاد شده و 80 درصد نیازهای درمانی در این شهرستان تامین شده است.
حجت الاسلام ابراهیمی تاکید کرد: در شرایط سخت مردم باید اتحاد و انسجام خود را حفظ کرده و دشمن را در اهداف پلید ناکام بگذارند.

***امام جمعه آشتیان: مردم ایران در برابر تحریم و فشار دشمن می ایستند
امام جمعه شهرستان آشتیان گفت: آمریکا به خیال خود با تحریم ایران را محدود می کند اما، ملت ایران با اراده و ایمان در برابر این بدخواهی می ایستند و در سایه اتحاد به ظرفیت های داخلی تکیه می کنند.
حجت الاسلام «غلامرضا نیشابوری» افزود: ایران از نظر ذخایر انرژی مواد غذایی و امنیت در شرایط خوبی است و می توان با همدلی و برنامه از مشکلات عبور کرد و اهداف اقتصاد مقاومتی را به بار نشاند.
وی توضیح داد: پرداختن به مشکلات اقتصادی و معیشتی، داشتن صداقت و وحدت در برابر سلطه طلبی و برقراری تعامل گسترده با دنیا از اولویت هایی است که باید در شرایط فعلی عملی کرد.
امام جمعه آشتیان خاطرنشان کرد: انتظار است که همه مسئولان نظام و تیم جدید اقتصادی دولت با جدیت پای کار باشند تا مشکلات پشت سر گذاشته شود.

*** امام جمعه زرندیه: راهپیمایی 13 آبان اقتدار ایران را در دنیا به نمایش گذاشت
امام جمعه زرندیه گفت: راهپیمایی باشکوه 13 آبان عظمت و اقتدار ایران اسلامی را در دنیا به نمایش گذاشت.
حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» در خطبه های نماز جمعه شهر مامونیه افزود: راهپیمایی 13 آبان امسال و روز مبارزه با استکبار جهانی باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد و این مهم نشان از بصیرت بالای مردم و روحیه استکبار ستیزی آنان است.
خطیب جمعه زرندیه تصریح کرد: پیام مردم ایران در راه پیمایی 13 آبان این بود که مردم ایران نه تنها همه تحریم ها را تحمل می کنند بلکه مشکلات اقتصادی را یکی پس از دیگری حل خواهند کرد و هرگز تحقیر را در مقابل دشمنان پذیرا نمی شوند.
حجت الاسلام ابراهیمی اظهار داشت: آمریکا همواره دشمن درجه یک ملت ایران بوده و هیچ گاه به آمریکا و دست نشانده های او اعتماد نخواهند کرد.
امام جمعه زرندیه اضافه کرد: مردم ایران با عزاداری محرم و صفر ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان دادند و به دشمنان دین و اسلام فهماندند که نهضت حسینی در کشور ایران اسلامی برای همیشه برقرار خواهد بود.

*** امام جمعه ساوه: مردم ایران با گفتمان مقاومت آمریکا را زمین گیر می کنند
امام جمعه ساوه گفت: ملت ایران با گفتمان مقاومت و اتحاد و همدلی شرایط تحریم را پشت سر می گذارند و دسیسه های دشمن را بی اثر و آمریکا را در اهداف پلیدش زمین گیر می کنند.
حجت الاسلام سید «ابراهیم حسینی» در خطبه های نماز جمعه ساوه افزود: حضور چشمگیر مردم در راه پیمایی 13 آبان باعث شد که ابهت آمریکا شکسته شود.
وی خاطرنشان کرد: تفکر سازش با امریکا بی فایده و غلط است و باید گفتمان مقاومت و روحیه استکبار ستیزی و انقلابی گری در شرایط امروز کشور تقویت شود.
امام جمعه ساوه اظهار داشت: مردم ایران مسئله دشمنی با آمریکا به عنوان شیطان بزرگ را فراموش نخواهند کرد و شعار «مرگ بر آمریکا» را یک عبادت سیاسی می دانند.
نماز عبادی و سیاسی جمعه در 33 منطقه شهری استان مرکزی اقامه می شود.

7277/4896/6539/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال