نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

تحریم ها با تدبیر پشت سر گذاشته می شود

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی گفت: توطئه دشمنان و تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایران اسلامی با تدبیر و همدلی پشت سر گذاشته می شود.

به گزارش ایرنا، آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» در خطبه های نماز عبادی، سیاسی جمعه در مصلی بیت المقدس اراک، افزود: استکبار جهانی برای ایران و منطقه نقشه های شوم متعددی دارد از جمله رسمی کردن رژیم منحوس اسرائیل که کشورهای مسلمان باید این دسیسه ها را با وحدت و بصیرت به موقع شناسایی و با آن ها مقابله کنند.
وی اظهار داشت: استکبار به دنبال این است تا کشورهای منطقه به ویژه کشورهای عربی در تقابل با ایران باشند و با این ترفند به فکر منافع استکباری خود است.
آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: ملت سرافراز و دلیر ایران اسلامی در جبهه داخلی با وحدت، انسجام همه گروه ها بر تمامی مشکلات اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی به پیروزی و موفقیت دست پیدا می کند.
وی یادآور شد: پایبندی به تعالیم عمیق و انسان ساز دین مبین اسلام و عمل به آن ها قدرت و ظرفیتی است که دشمن به شدت از آن هراس دارد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: ماه های محرم و صفر به عنوان ذخایر دینی و معنوی به پایان رسید و باید از فرهنگ این ایام برای توسعه و حفظ اسلام استفاده کرد.
هفته وقف، میلاد رسول مکرم اسلام(ص) و هفته وحدت از جمله مناسبت های ماه ربیع الاول بود که امام جمعه اراک به آن اشاره کرد.
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در 33 نقطه استان مرکزی برگزار می شود.
6991/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال