ایستادگی در مقابل دشمنان تکلیفی همگانی است

اراک -ایرنا - مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان اراک گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی از اقتدار ایران عصبانی هستند و توطئه های متعددی را علیه جمهوری اسلامی دارند که از این منظر همه باید در سایه بصیرت و اطاعت از ولایت فقیه در برابر نیرنگ دشمن ایستادگی کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «ماشاءالله عبدی» روز شنبه در یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان شکرایی اراک، افزود: با اتحاد، انسجام و صبر می توان بر مشکلات پیروز شد و تمامی تلاش باید به کار گرفته شود تا پرچم پر افتخار ایران اسلامی برافراشته بماند.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری داهیانه و خردمندانه امام خمینی (ره)، حمایت های مردمی و امدادهای الهی به پیروزی رسید و محوریت نظام اسلامی ایران برگرفته از فلسفه عاشورایی است.
مسول نماینده ولی فقیه در سپاه اراک خاطرنشان کرد: مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان نتیجه داده است و سایه شوم استکبار در حال افول و پیروزی حق نزدیک است.
حجت الاسلام عبدی افزود: 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است همه با هم در راهپیمایی این روز به دشمن نشان می دهیم که ایران اسلامی پاینده و سرزنده است.
39 هزار دانش آموز در دفاع مقدس به شهادت رسیدند که 950 نفر از این شهدا متعلق به استان مرکزی است.
6991/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال