طرح ایجاد نشاط معنوی در خمین کلید خورد

خمین - ایرنا - رئیس اوقاف و امور خیریه خمین گفت: طرح تابستانی ایجاد نشاط معنوی در سه امامزاده شاخص این شهرستان کلید خورد.

محمد اسدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح برای هشتمین سال متوالی در امامزادگان خدیجه خاتون در روستای حشمتیه، ابوطالب(ع) شهر خمین و امامزاده محمد و علی در روستای دهنو اجرا می شود.
وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح برنامه‌های متنوع آموزشی و تفریحی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان به مدت 45 روز در دستور کار است.
رئیس اوقاف و امورخیریه خمین هدف از اجرای این طرح معنوی را غنی سازی اوقات فراغت، معرفی امامزادگان عظیم الشان، آشنا سازی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان با معارف قرآنی و ترویج احکام و گسترش فرهنگ انقلابی و اسلامی بیان کرد.
اسدی، برپایی غرفه های کودکان و نوجوانان، مشاوره خانواده و مسائل اعتقادی با حضور طلاب حوزه های علمیه، خیمه معرفت، اردوهای تفریحی و مسابقات فرهنگی و هنری را مهمترین برنامه های طرح نشاط معنوی در امامزادگان این شهرستان بیان کرد.
وی با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، افزود: طرح نشاط معنوی با محوریت برنامه‌های قرآنی و در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه برگزار می‌شود.
رئیس اوقاف و امورخیریه خمین خاطرنشان کرد: اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن است.
شهرستان خمین با 105 هزار نفر جمعیت به عنوان زادگاه امام راحل دارای 25 امامزاده و بقاع متبرکه است.
7277/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال