استاندار مرکزی:

حمایت از کالاهای ایرانی تکلیف هر ایرانی غیرتمند است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حمایت از کالای ایرانی به عنوان محور اقتصاد مقاومتی اهمیت زیادی دارد و هر ایرانی غیرتمند باید در این حوزه تکلیف خود را به بهترین شکل انجام دهد.

سید علی آقازاده روز چهارشنبه در حاشیه گشایش نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی استان مرکزی در اراک در جمع خبرنگاران افزود : امسال با نام حمایت از تولید داخل مزین شده و همه باید به ندای رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال لبیک گویند.
وی بیان کرد: در ماه های اول سال جاری، کشور و استان مرکزی با نوسانات قمیت ارز همراه بود و همه مسئولان و مردم باید نسبت به تحرکات اقتصادی علیه ایران هوشیار و حساس باشند و برای خنثی کردن توطئه های دشمنان حمایت عملی و همه جانبه از تولیدات داخلی داشته باشند.
استاندار مرکزی ادامه داد: بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز از برنامه های اولویت دار کشور و این استان است که تلاش مضاعفی در این خصوص انجام می شود.
آقازاده عنوان کرد: حمایت مردم و مسئولان از تولیدات داخل کارفرمایان را دلگرم و طیفی از مشکلات را حل می کند و زمینه ساز اشتغال پایدار می شود.
نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی استان مرکزی در ورودی ساختمان اصلی استانداری مرکزی گشایش یافته است.
در این نمایشگاه که به مدت پنج روز جریان دارد و بیش از 40 اثر از هنرمندان این استان در خصوص حمایت از کالای ایرانی به نمایش گذاشته شده است.
استان مرکزی با یک میلیون و 414 نفر جمعیت و 12 شهرستان در قلب ایران واقع شده است.
3005/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال