امامان جمعه استان مرکزی:

پیروی از رهبری راهبرد تقویت انسجام ملی است

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را راهبرد تققویت انسجام ملی و اتحاد اسلامی عنوان کردند.

به گزارش ایرنا، خطیبان جمعه استان بر تاکید بر اصل اتحاد و انسجام ملی، تنها راه خنثی سازی توطئه های دشمنان نظام را تاسی از ولایت فقیه و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عنوان کردند.

*** امام جمعه ساوه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی محور انسجام ملی است
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه ساوه اظهار کرد: در اختلافات اجتماعی باید به نظر رهبر معظم انقلاب اقتدا کرد و در غیر این صورت توطئه گران بین صفوف ملت رخنه می کنند.
وی نسبت به ایجاد آشوب از سوی دشمنان نظام با هدف براندازی هشدار داد و گفت: آنچه توطئه های دشمنان را خنثی می کند، اتحاد و بصیرت ملت است.
حجت الاسلام حسینی گفت: آنچه کشور را در برابر هجمه های دشمنان نظام بیمه کرده است، اقتدار نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران است.
خطیب جمعه ساوه گفت: جنگ اقتصادی ایجاب می کند که با اعتماد سازی میان ملت و دولت، ترفندهای دشمنان را خنثی کنیم .

*** امام جمعه زرندیه: ایستادگی در برابر آمریکا تنها راه دفاع از عزت ملی است
حجت الاسلام حسین ابراهیمی گفت: آمریکائیها پس از سقوط رژیم پهلوی همواره برای شکست انقلاب اسلامی دسیسه گری می کنند.
وی ادامه داد: حمایت های امریکا از منافقان نمونه هایی از دشمنی همیشگی آنان با نظام اسلامی است.
حجت الاسلام ابراهیمی گفت: آمریکا با وضع تحریم ها علیه ملت ایران و خروج از معاهده برجام خیال خام تضعیف ملت ایران را در سر دارد که با ایستادگی مردم دوباره ناکام می شود.
تبعیت از رهبری راهبرد خنثی کردن توطئه ها است

*** امام جمعه خمین: رهنمودهای رهبری عامل خنثی سازی توطئه دشمنان است
حجت الاسلام سید علی حسینی پور در خطبه های نماز عبادی، سیاسی خمین در مصلی امام خمینی (ره) افزود: بزرگترین عنایت خداوند بعد از امام خمینی (ره) به ملت مسلمان ایران، وجود رهبر معظم انقلاب است.
وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب پس از رحلت امام خمینی (ره) توانستند کشور را در شرایط مختلف با سلامت به سمت اهداف از پیش تعیین شده هدایت کنند.
حجت‌الاسلام حسینی پور تصریح کرد: اکنون هر کس به ایران می‌اندیشد باید رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را سرلوحه امور خود قرار دهد.
خطیب جمعه خمین در سخنان دیگر خدمت در زادگاه امام راحل را توفیق و افتخار بیان کرد و افزود: خدمت در شهری که منتصب به امام خمینی است، افتخار محسوب می شود.
وی ادامه داد: تجلیل و تقدیر از امام جمعه پیشین که بیش از 14 سال در خدمت مردم زادگاه معمار کبیر انقلاب بود، نشانه بصیرت و بزرگواری مردم خمین است.
6539/4896/7277

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال