مدال آوران استان مرکزی تجلیل شدند

اراک - ایرنا - مدال آوران استان مرکزی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در استانبول ترکیه روز چهارشنبه در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، در این آیین صالح اباذری و مهدی خدابخشی که در بخش کمیته لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال طلا به دست آورده بودند، با اهدای لوح تجلیل شدند.
همچنین در این آیین علی زند، میلاد دلیخون و ابوالفضل شهرجردی که در مسابقات لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال برنز بدست آورده بودند، تجلیل شدند.
حسین رسولی که مدال طلای دو و میدانی قهرمانی آسیا ژاپن را در ماده پرتاب دیسک با پرتاب 62 متر و 29 سانتیمتر بدست آورده بود، تجلیل شد.
حسین رسولی با این پرتاب خود رکورد آسیا را شکست و در این دوره از مسابقات به عنوان جوان برتر آسیا در رشته دو و میدانی معرفی شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این آیین گفت: درخشش این ورزشکاران نشان از بالندگی و پویایی ورزش استان و همچنین انگیزه بالای ورزشکاران برای موفقیت در صحنه های ملی، آسیایی و جهانی دارد.
عابد حقدادی افزود: امکانات و زیر ساخت استان برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است و تیم های کارشناسی به همین منظور در نقاط مختلف استان فعالیت می کنند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی نیز گفت: ظرفیت های ورزشی استان مرکزی در همه نقاط کشور بی نظیر است که بهره گیری بهتر از این ظرفیت ها همکاری صنایع استان را می طلبد.
مصطفی عرب بیان کرد: حمایت از ورزش به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه نشاط اجتماعی مورد تاکید مدیریت ارشد استان است و استانداری مرکزی از برنامه های توسعه محور اداره کل ورزش و جوانان حمایت می کند.
بیش از 75 هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده زیر نظر 47 هیات ورزشی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال