تداوم مقاومت اسلامی راه نجات فلسطین است

ساوه - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی ساوه گفت: تداوم مقاومت اسلامی در برابر زیاده خواهی صهیونیست ها، تنها راه نجات ملت های مظلوم و تحت ستم فلسطین است.

به گزارش ایرنا، آیت الله کاظم سپاسی آشتیانی روز جمعه در اجتماع راهپیمایان روز قدس ساوه در مصلی این شهر، افزود: صهیونیزم غاصب 70 سال است که سرزمین های مسلمانان را اشغال کرده و اقداماتش سراسر جنایت و نقض حقوق بشر است.
وی افزود: آمریکا که خود را مدعی دفاع از حقوق بشر می داند در برابر زرادخانه های اسرائیل سکوت می کنند اما به ناحق ایران اسلامی را متهم به سلاح هسته ای می کند در حالیکه فعالییت های هسته ای ایران همواره صلح آمیز بوده است.
مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی خاطرنشان کرد: به باور آمریکا علم هسته ای جمهوری اسلامی دموکراتیک نیست اما سلاح هسته ای خودشان و رژیم غاصب اسرائیل بر معیارهای دموکراسی قرار دارد غافل از اینکه خدای متعال تجاوزگری ها، قتل و غارت های آمریکا و ایادی اش را می بیند.
آیت الله سپاسی افزود: آمریکا عهدشکنی خود را به جهان نشان داد و اکنون افکار عمومی دنیا در قبال پیمان شکنی های این کشور آگاه است.
وی گفت: بیداری اسلامی امروز باعث شده که مسلمانان جهان ارزش مقاومت را بدانند و بر آن مصر باشند و نقش ایران در این آگاهی بخشی برجسته است.
مدیرحوزه های علمیه استان مرکزی خاطرنشان کرد: ملت مومن ایران اسلامی هرگز در برابر ظلم آرام نمی نشیند و با دشمنان مشترک اسلام دشمنی خواهد داشت و همراهی با ملت فلسطین با راهپیمایی میلیونی روز قدس نمونه آن است.
آیت الله سپاسی افزود: قدرت نظامی ایران کم نظیر است و در مقابله با داعش گوشه هایی از آن دیده شده است بنابراین دشمنان باید بدانند که توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
وی یادآور شد: سرنگونی داعش علاوه بر پاک کردن این لکه ننگ از خاورمیانه ، پوشالی بودن قدرت اسرائیل و همدستانش را نشان داد.
مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی اظهار داشت: مذاکره کنندگان باید هوشیار باشند که دشمنان را محرم راز تلقی نکنند زیرا آنان از هیچگونه آسیب و فسادی نسبت به ما پرهیز ندارد و از هر ابزاری برای ضربه زدن به اهداف نظام اسلامی کوتاهی نمی کنند.
آیت الله سپاسی گفت: دشمنان هر روز توطئه جدیدی برای ایران در آستین دارند و بر تحریم ها علیه ملت ما می افزایند در حالی که مردم فهیم و انقلابی ایران با اتکا به نیروهای خودی و حمایت ولایت فقیه از این دسیسه ها با سلامت عبور می کند.
وی گفت: مردم ما به خوبی ترفندهای دشمنان را درک کرده اند و همواره در صحنه ها حضور دارند و نمونه بارز آن سیل خروشان ملت در راهپیمایی روز قدس است.
مدیرحوزه های علمیه استان مرکزی عنوان کرد: سرانجام مستکبران و جبهه کفر نابودی است و رمز پیروزی مسلمانان بر اساس آیات قرآن این است که باید صبر و تقوا پیشه کنند تا مکر و کید دشمنان اسلام به آنان ضربه ای نزند.
آیت الله سپاسی بیان کرد:در این راستامقام معظم رهبری همواره به ملت ایران امید می دهند و با اطمینان خاطر راه نجات جهان اسلام را مقاومت و خودباوری می داند.
وی افزود: راه مقابله با زیاده خواهی دشمنان در برهه های مختلف، تاکید بر تداوم مسیر عزتمندانه امام راحل و استکبارستیزی است.
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده مردم در شهرهای ساوه، غرق آباد، نوبران و آوه و نیز در شهرهای پنچگانه شهرستان زرندیه برگزار شد و شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی ضمن حمایت از آرمان های مردم فلسطین، قطعنامه سراسری در هفت بند را با ندای الله اکبر به تایید رساندند.
6539/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال