حماسه قدس اخطار جدی به زیاده خواهان جهان است

خمین - ایرنا - عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه روز قدس و حضور میلیونی مسلمانان روزه دار در راهپیمایی ضد صهیونیزم، اخطار جدی به زیاده خواهان جهان و ارباب ظلم و جور است.

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم رضایی روز جمعه در اجتماع عظیم مردم خمین در راهپیمایی روز قدس افزود: غده سرطانی اسرائیل با مقاومت اسلامی راه زوال و ضعف را می پیماید و پیروز میدان ملت سربلند فلسطین خواهند بود.
وی گفت: افکار عمومی جهان مظلومیت و برحق بودن ملت فلسطین را تایید می کند و اسرائیل در مقابل فلسطین شکست سختی خورده و منفور ملت ها است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تجلی وحدت مسلمانان برای سرنگونی این غده سرطانی است.
رضایی بیان کرد: نامگذاری روز قدس توسط امام راحل برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین امروز به جبهه خروشان مقاومت اسلامی تبدیل شده و سرمایه جهان اسلام محسوب می شود
وی گفت: مسلمانان و امت بزرگ اسلام برای مقابله با پدیده شوم صهیونیسم جهانی و دفع و نابودی آثار و پیامدهای آن به عنوان بزرگترین مانع در پیش روی وحدت جهان اسلام حساسیت ویژه به روز قدس دارند و سرنوشت خود را با مردم فلسطین مرتبط می دانند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اتکا به توان داخلی و ظرفیت های خودی کلید گره گشایی از مشکلات اقتصادی کشور است.
رضایی عنوان کرد: با استفاده از سرمایه های داخلی و با اعتماد به جوانان نخبه، متفکر، شجاع، مومن، با تقوا و انقلابی، کشور می تواند از همه موانع اقتصادی عبور کند.
وی بیان کرد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ترفندها و دسیسه های متعددی را برای بازداشتن ایران از اهداف خود طراحی کرده است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت اظهار داشت: ایران اسلامی از همه ترفندها و دسیسه های دشمن سربلند بیرون آمده و همچنان در اوج قدرت و غرور ملی قرار دارد.
رضایی گفت: تمام تهدید و توطئه های دشمنان با درایت ولایت فقیه و پشتوانه مردمی بی اثر می شود و انقلاب اسلامی راه خود را پیش می برد.
وی گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی 38 کشور در مقابل ایران بودند و عراق را از نظر فناوری، نیروی انسانی و سرمایه ای تامین می کردند اما، رزمندگان با ایمان، شجاعت و توکل بر خداوند جنگیدند و هرگز خط مقدم جبهه و جنگ را در هیچ شرایطی رها نکردند.
رضایی افزود: بعد از جنگ توطئه و دسیسه دیگر دشمن تحریم و استفاده از اهرم فشار بود تا جایی که هیچ کشوری اجازه نداشت کالایی به ایران صادر یا از ایران خریداری کند اما، مردم تیزهوش ایران با پشتیبانی آگاهانه نظام اسلامی را از این مشکلات عبور دادند.
نماینده مردم خمین در خانه ملت افزود: تحریم دشمن در صورتی که تعهد و تخصص ایرانی در سایه وحدت کنار هم قرار بگیرد بی اثر خواهد بود و ایران اسلامی همانگونه که تاکنون بر قله اقتدار ایستاده راه خود را ادامه می دهد.
رضایی گفت: جبهه حق، روز به روز قوی تر می شود و موضوع فلسطین تا نابودی اسرائیل و استکبار جهانی به عنوان مسئله اول جهان مطرح است و مسلمانان با انسجام و اتحاد، توطئه مستکبران را ناکام می‌کنند.
راهپیمایی روز قدس در خمین همزمان با سراسر کشور از میدان پانزده خرداد تا مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.
راهپیمایان روزه دار در زادگاه امام راحل با سردادن فریادهای فلسطین غرق خون است، دشمن سرنگون است، سرود حزب الله مرگ بر اسرائیل و فریاد روح الله مرگ بر اسرائیل است خشم و انزجار خود را از جنایت های وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل اعلام کردند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در هشت بند قرائت شد.
شهرستان خمین واقع در جنوب استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت است و در فاصله 61 کیلومتری اراک قرار دارد.
7277/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال