نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

نیروهای مسلح عامل اقتدار و عزتمندی نظام اسلامی هستند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نیروهای مسلح عامل اقتدار و عزتمندی نظام اسلامی هستند و حفظ ارزش های والای انقلاب اسلامی و صیانت از خون شهدا برعهده آنان است.

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه اراک در مصلی بیت المقدس این شهر،افزود: آمادگی هر چه بیشتر نظامی و تسلیحاتی با هدف دفاع کشور در برابر توطئه های آمریکا، اسرائیل و آل سعود ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
وی ادامه داد: قدرت نیروهای مسلح در همه بخش های امنیتی، استراتژیکی، موشکی، زمینی، هوایی، دریایی و امنیتی ارزشمند است و در این حوزه به همت نیروهای مخلص و متعهد کشور توانسته در منطقه بدرخشد و برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی باید هر روز آماده تر از گذشته بود.
امام جمعه اراک اظهار کرد: استکبار جهانی و متحدانش باید بدانند که ملت ایران بر سر منافع و مصالح ملی خود با هیچ کس معامله نمی کند و با پشتیبانی از ولایت فقیه و نیروهای مسلح توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
آیت الله دری نجف آبادی با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی، گفت: بسیاری از دشمنان نظام اسلامی و عناصر ضد انقلاب برای خلع سلاح کردن نظام نوپای جمهوری اسلامی در اوایل پیروزی انقلاب ندای انحلال ارتش را سر می دادند اما، امام راحل دسیسه دشمنان را به خوبی تشخیص داد و با نامگذاری 29 فروردین به عنوان روز ارتش جایگاه این نیروی انقلابی را در کشور تثبیت کرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: ارتش بزرگترین پشتیبان نظام و نماد ولایتمداری است که با 48 هزار شهید کارنامه درخشانی در حراست از انقلاب و کیان کشور دارد.
وی گفت: جوانان مومن، سلحشور و ولایتمدار ارتش در نیروی دریایی، زمینی و هوایی در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار مقابل متجاوزان ایستادند و رشادت ها و حماسه های به یاد ماندنی خلق کردند.
امام جمعه اراک در ادامه سخنانش اظهار کرد: مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت منحصر به فرد، شعار حمایت از کالای ایرانی را به عنوان سرمشق برای آحاد جامعه در سال جاری مشخص کردند که این مهم باید در لایه های مختلف جامعه نهادینه شود.
وی افزود: حمایت از کالای داخلی اشتغال مولد، توسعه متوازن، پیشرفت و بالندگی همه جانبه کشور را به دنبال دارد و مسئولان باید برای تحقق این مهم برنامه های کاربردی داشته باشند.
آیت الله دری نجف آبادی همچنین در خصوص 27 رجب و مبعث پیامبر گرامی اسلام نیز گفت: صداقت، امانتداری و وفای به عهد مهمترین ویژگی های حضرت محمد(ص) بود که این صفات متعالی باید چراغ راه جویندگان کمال و معنویت قرار گیرد.
نماز عبادی سیاسی جمعه در 33 نقطه استان مرکزی اقامه می شود.
3017/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال