هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هفته نامه سماع قلم: نگاهی به مصائب قطعه سازان

نگاهی به مصائب قطعه سازان خودرو از عنوان های خبری شماره 108 هفته نامه سماع قلم استان مرکزی است که به قلم خاطره نسائی به رشته تحریر درآمده موضوع آن به چالش های شاغلان صنعت قطعه سازی استان مرکزی برمی گردد.

صنعت قطعه سازی خودرو کشور با معضل کمبود نقدینگی مواجه است و این تهدید آینده کاری قطعه سازان را در شرایط رکود و سراشیبی قرار داده و تامین نشدن منابع مالی، نوسان نرخ ارز و تاخیر در پرداخت مطالبات از شرکت های خودروسازی از مشکلات جدی است که اگر به موقع برای آن چاره ای نشود بحران آفرین خواهد بود.
فرشید شاه محمدی، مدیرعامل شرکت برین سازان اراک، مهمترین مشکلات قطعه سازان را کمبود نقدینگی دانست و معتقد است: از زمان تولید قطعه تا زمان پرداخت پول یک بازه زمانی 6 تا 9 ماه سپری می شود که همین امر باعث شده شرکت ها از سود آوری خارج شوند.
تاخیر در پرداخت مطالبات قطعه سازان سبب شده بدهی های بانکی با جریمه دیرکرد بازپرداخت تسهیلات همراه شود و این موضوعات درمجموع نفس قطعه سازان خودرو را گرفته و اکنون این صنعت لنگان و مجروح شده است.
ایست اینجا معلولان حقی دارند، زنان دیرتر وارد گود شده اند، خودنمایی به زبان خون بازی، فصل ناتمام مهاجرت مغزهای خوب، تفکیک قوانین مشاغل خانگی با مشاغل صنعتی از دیگر عنوان های خبری هفته نامه سماع قلم استان مرکزی است.
هفته نامه سماع قلم استان مرکزی با صاحب امتیازی سمیه کیشانی فراهانی منتشر می شود.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 32 هفته نامه، 13 دو هفته نامه،19ماهنامه و 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
6991/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال