هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

وقایع استان مرکزی: خنده، خون، ترس و شادی

خنده، خون، ترس و شادی عنوان درشت خبری صفحه نخست شماره 812 روزنامه وقایع استان مرکزی است که به قلم سمیه انصاری فر نوشته شده و به تحلیل رویدادهای مهم ایام نوروز اختصاص دارد.

در نخستین روز از بهار امسال عملیات اجرایی ساخت نخستین شهربازی سرپوشیده ساوه آغاز شد و در دومین روز سال جدید نیز داریوش شایگان فیلسوف و اندیشمند معاصر ایرانی بر اثر بیماری درگذشت و کام اهالی فرهنگ و اندیشه از این خبر تلخ شد.
سومین روز از سال جدید نیز در تب و تاب بازی تیم ملی فوتبال ایران با تونس گذشت که نتیجه این بازی به نفع حریف بود.
راه افتادن قطار گردشگری، افتتاح خانه امیرکبیر در هزاوه نیز از دیگر رخدادهایی بود که با نوشدن سال در استان مرکزی رقم خورد.
مصدومیت 11 نفر در حادثه خروج اتوبوس از جاده و بروز تندباد در برخی استان ها و خسارت های ناشی از آن از جمله اخبار حادثه ای در نوروز امسال بود.
در چهارم فروردین برای مردم اراک اولین روز با هوای ناسالم به ثبت رسید و خبر کشته شدن سهوی فردی در شازند نیز در جریان شکار منتشر شد.
برگزاری جشن گردشگری کودک و خانواده در اراک و سومین جشنواره باسلق، کاچی و میراث ماندگار نیم ور دراین روز در نیم ور محلات نیز از دیگر رخدادهای نوروزی استان مرکزی بود.
آموزش ماهیگیری از میان کلمات، آغاز عملیات اجرایی آزادراه قم - شازند در سال جاری، تبلیغات داروی طول عمر در رسانه ملی از دیگر عنوان های خبری این شماره روزنامه وقایع است.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 32 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
روزنامه وقایع استان با مشی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی نیره یوسفی راد منتشر می شود.
6991/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال