معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

مدیران با پاسخگویی به مطالبات مردمی انسجام ملی را تقویت کنند

خمین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیران و مسئولان با ارتباط موثر با بدنه اجتماعی، عمل به وعده ها و پاسخگویی شفاف به مردم، تقویت کننده وحدت و انسجام ملی باشند.

فتح‌الله حقیقی روز سه شنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری و تکریم فرماندار سابق دلیجان افزود: جمهوری اسلامی ایران بر پایه وحدت و انسجام توسط معمارکبیر انقلاب پایه گذاری شده است و مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه امام راحل است .
وی ادامه داد: مسئولات با صفات پاک دستی، تعهد مسئولانه و ارائه گزارش عملکرد دولت به مردم از آفت های مدیریت دوری کنند.
حقیقی اظهار کرد: توفیقات بسیاری به برکت انقلاب اسلامی و در سایه وحدت و انسجام ملی در زمینه های مختلف از جمله افزایش 6 برابری راههای کشور، افزایش 20 برابری ظرفیت بنادر، افزایش 57 برابری صادرات غیرنفتی و افزایش 30 درصدی تولیدات پتروشیمی کشور حاصل شده است.
وی اظهارکرد: سال گذشته بیش از 700 میلیارد دلار محصولات غیر نفتی از استان مرکزی صادر شد که این رقم امسال به مرز یک میلیارد دلار رسید.
وی ادامه داد: هدف مدیریت ارشد استان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت تدبیر و امید افزایش صادرات غیرنفتی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: با فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری و برگزاری نشست های متعدد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی، استان مرکزی در حوزه استقبال از سرمایه گذاران با رشد بیش از 70 درصدی مواجه شده است.
حقیقی افزود: در راستای اشتغالزایی با استقرار کارخانه رنو با اعتبار 150 هزار میلیارد ریال و با ایجاد پنج هزار شغل، گام بلندی در زمینه اشتغالزایی برداشته می شود.
وی تاکید کرد: با بهره برداری از خانه جوان با حضور معاون رییس جمهور و جذب یک درصد اعتبارات دستگاه ها، برای توسعه ورزش استان، اقدامات مناسبی در دستور کار است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با برشمردن توانمندی های دلیجان در دو حوزه گردشگری و صنعتی افزود: این شهرستان سومین قطب صنعتی استان مرکزی به شمار می رود و از جایگاه ویژه ای در استان برخوردار است .
وی افزود: دلیجان با ظرفیت های صنعتی و گردشگری مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری است که بایستی در توسعه و رونق 2 حوزه گردشگری و صنعتی تلاش مضاعف شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: بومی گزینی در انتخاب فرمانداران و بخشداران استان مد نظر قرار گرفته تا در امر خدمت رسانی به شهروندان خللی وارد نشود.
وی با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) و امام خمینی (ره) گفت: تربیت شایسته امام حسن(ع)، امام حسین(ع) ، حضرت زینب(س) و ام‌ کلثوم نشان از خصلت های ناب انسانی حضرت فاطمه زهرا (س) است.
حقیقی به هفته منابع طبیعی نیز اشاره کرد و گفت: اسلام توجه ویژه به محیط زیست داشته و حفظ منابع طبیعی مهمتر از ایجاد آن است.
در این آیین از تلاش های محمد کردی فرماندار سابق دلیجان تقدیر شد و محمد رضا یوسفی به عنوان سرپرست فرمانداری دلیجان معرفی شد.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی دارای 50 هزار نفر جمعیت است و قطب تولید عایق رطوبتی و الیاف پلی استر کشور محسوب می شود.
7277/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال