ثبت نام اردوهای راهیان نور خانوادگی در اراک آغاز شد

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ثبت نام اردوهای راهیان نور خانوادگی در پایگاه های و حوزه های مقاومت بسیج شهری و روستایی این شهرستان آغاز شد.

پاسدار محمدرضا رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: علاقه مندان برای حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می توانند به پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان مراجعه کرده و ضمن ثبت نام برای اعزام به این سفر معنوی، نسبت به چگونگی اسکان در شهرهای مختلف استان خوزستان، اطلاعات کسب کنند.
وی ادامه داد: اعزام راهیان نور خانوادگی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در سه مرحله از 26 اسفندماه سال جاری تا فروردین ماه سال آینده انجام می شود.
فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: متقاضیان پس از ثبت نام در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج معرفی نامه گروهی تحویل گرفته و برای اسکان و تهیه غذای رایگان می توانند به اردوگاه شهید باکری خرمشهر و اردوگاه شهید زین الدین اندیمشک مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: افرادی که با اتومبیل شخصی، قصد سفر به مناطق عملیاتی را دارند نیز باید برای تهیه اسکان و غذای رایگان معرفی نامه لازم را از سپاه ناحیه اراک همراه داشته باشند.
امسال بیش از پنج هزار دانش آموز از نقاط مختلف شهرستان اراک به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
3017/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال