هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

اخبار مرکزی: از تعدیل کارگران شهرداری شازند جلوگیری شد

از تعدیل کارگران شهرداری شازند جلوگیری شد، از عناوین خبری شماره 61 هفته نامه اخبار مرکزی است که به مجموعه اقدامات شهرداری برای جلوگیری از تعدیل نیرو در شهرداری شازند پرداخته است.

حشمت اله شعبانی شهردار شازند گفت: از تعدیل 80 نفر از کارگران شهرداری جلوگیری شد.
شهردار شازند در خصوص مطالبات کارگران شهرداری گفت: 156 نفر کارگر در شهرداری مشغول به کار هستند، طبق قانون عنوان تامین نیرو در شهرداری وجود ندارد و باید کارها به صورت حجمی به پیمانکار واگذار شود.
شعبانی اضافه کرد: با توجه به این که سیاست شورای شهر و شهرداری بر این بود که نیروهایی که از قبل مشغول به کار بودند، تعدیل نشوند و با مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری رایزنی های زیادی شد که در اصل باید 80 نفر از نیروها تعدیل می شد اما این اتفاق نیفتاد.
وی ادامه داد: هر کدام از کارگران یک رسته شغلی دارند و هر کدام از رسته ها با هم متفاوت است و بر اساس رسته شغلی حقوق پرداخت می شود و از طرفی وقتی پیمانکار جدید مشغول به کار می شود مدت زمانی برای گرفتن مدارک کارگران و انجام اموراداری صرف می شود و در ماه اول، نوسانات پرداخت حقوق به وجود می آید.
وی در پاسخ به برخی مطالبات مردمی درخصوص وضعیت نامناسب آسفالت جاده ها و معابر گفت: این موضوع منوط به خدمات دهی برخی ادارات نظیر اداره آب و فاضلاب و اداره گاز است و همچنین وضعیت جوی فعلی، مناسب آسفالت ریزی نیست.
استاندار مرکزی بر نظارت جدی بر بازار شب عید تاکید کرد، مسئولان موضوع کارخانه قند شازند را حل و فصل کنند، جهاد کشاورزی استان مرکزی عرصه تخصصی بر پایه شایسته سالاری از دیگر عنوان های خبری این شماره هفته نامه اخبار مرکزی است.
هفته نامه اخبار مرکزی با مشی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با صاحب امتیاز و مدیر مسئولی جواد ملکی منتشر می شود.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 31 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
6991/3075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال