هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هفته نامه تعامل: خانه جوان ماوای امید نه سیاسی کاری

خانه جوان ماوای امید است نه سیاسی کاری، از عناوین خبری شماره 32 هفته نامه تعامل است که در آن مزیت های فعال بودن خانه جوان بدون نگاه سیاسی کاویده شده است.

مرتضی امیدی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در این مطلب آورده است: رویکرد وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان و راه اندازی خانه جوان در استان ها ازتصمیم های مطلوب است.
امیدی افزود: با توجه به پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان، حمایت های استانداری و توجه مدیریت شهری اراک فضایی در اختیارجوانان و فعالان این عرصه قرار می گیرد و خوشبختانه این فضا فارغ از نگاه سیاسی محلی برای مطالبه گری جوانان، فعالیت های اجتماعی سمن های جوانان خواهد بود.
وی گفت: هر فردی فارغ از سلایق سیاسی در چارچوب قوانین قابلیت استفاده از خانه جوان را دارد چرا که نگاه حاکم در حوزه جوانان کاملا غیر سیاسی است و بی شک سهم خواهی در این حوزه راه به جایی نخواهد برد.
استان مرکزی نیازمند سرمایه گذار در توسعه انرژی های پاک، تخصص مدیران و جوانگرایی ملاک اصلی انتصابات شهرداری، برگزاری یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی اراک و بهره برداری از چهارطرح عمرانی و خدماتی توسط بهزیستی استان مرکزی از دیگر عنوان های خبری این شماره هفته نامه تعامل است.
هفته نامه تعامل با مشی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با صاحب امتیاز و مدیر مسئولی رضا صفائی نسب زیر نظر شورای سردبیری مننتشر می شود.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 31 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
6991/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال