هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

هفته نامه بهرنگ: وقتی استاندار بها می دهد/ هر رسانه یک مشاور

وقتی استاندار بها می دهد، از عنوان های خبری شماره 68 هفته نامه بهرنگ است که به قلم زهرا مرادی در خصوص توجه استاندار به کارکرد اثرگذار رسانه ها منتشر شده است.

همه ساله با ایام آغاز دهه فجر در برنامه های انجام شده طرح ها و پروژه های گوناگونی در شهرهای مختلف استان به بهره برداری می رسد.
این برنامه ها که با حضور استاندار در حکم نماینده عالی دولت در استان، معاونان، فرمانداران، مدیران استانی و شهرستانی و خبرنگاران صورت می گرفت و تا سال گذشته غالبا به صورت یکنواخت تکرار می شد.
اصحاب رسانه هرسال تنها با ثبت و درج گزارش های هر شهرستان رسالت خبری خود را به انجام می رساندند و با وجود درک تنگناها و کاستی های موجود در شهرهای مختلف مجالی برای طرح سوالات و دریافت پاسخ مناسب از سوی مسئولان پیدا نمی کردند و رفته رفته رغبت خود را به همراهی با مدیران ارشد استان در برنامه های این ایام از دست می دادند.
امسال با نزدیک شدن به ایام دهه فجر و برنامه ریزی در این خصوص، نشست خبری و پاسخ به سوالات و طرح دیدگاه اصحاب رسانه نیز در فهرست برنامه های استاندار قرارگرفت.
جلسه برگزار شده میان استاندار و اصحاب قلم که با حضور معاونان وی و فرمانداران شهرستانی در فضایی صمیمانه و به دور از تشریفات برگزار شد علاوه بر ایجاد و رونق فضای فکری، مقدمات همدلی و تعامل دو جانبه مطبوعاتی ها با مدیران ارشد استان بسترهای طرح نظرات و ارایه کمبودها و نواقصی را توسط خبرنگاران فراهم ساخت که در گذشته مغفول مانده یا مورد کم توجهی قرارگرفته بود.
بهره برداری از سیلو 10 هزار تنی هندودر، تجلیل قهرمانان و نام آوران ورزش روستایی، بهره برداری از طرح های شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و راهپیمایی 22 بهمن تجلی نمایش وحدت از دیگر عنوان های خبری این شماره هفته نامه بهرنگ است.
هفته نامه بهرنگ با مشی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی محمد رجاییان منتشر می شود.
استان مرکزی دارای سه روزنامه، 31 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
6991/3075/خبرنگار: معصومه ابراهیمی*** انتشاردهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال