بودجه 321 میلیارد و 600 میلیون ریالی شهرداری دلیجان تصویب شد

خمین - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: بودجه 351 میلیارد و 600 میلیون ریالی سال آتی شهرداری این شهر تصویب شد که این بودجه نسبت به سال جاری 45 درصد افزایش یافته است.

رحمان دلاوری روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: لایحه بودجه شهرداری دلیجان 2 هفته پیش به شورای اسلامی تقدیم شد و این بودجه با بررسی همه جانبه به تصویب رسیده است.
وی ادامه داد: 65 درصد ار بودجه پیشنهادی شهرداری دلیجان در سال آنی مربوط به حوزه عمرانی و 35 درصد نیز به هزینه‌های اداری و خدمات شهری اختصاص داده شد و میران رشد بودجه عمرانی سال آینده شهرداری دلیجان 15 درصد است.
دلاوری، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را از اولویت پیشنهادی هزینه‌های عمرانی بودجه عنوان کرد و گفت: تلاش می شود تا طرح‌های عمرانی براساس نیاز مردم و در مناطق و محله‌هایی به اجرا درآید بیشترین بهره را دارد.
رئیس شورای اسلامی دلیجان بیان کرد: ایجاد تحول زیرساختی در مدیریت شهری دلیجان نیازمند تقویت بنیه مالی است و علاوه بر افزایش بودجه سال آتی تلاش می شود از ظرفین سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی نهایت بهره برده شود.
وی افزود: شهرداری دلیجان در بودجه سال آینده تعهداتی را برای ایجاد تحول در شهر برای خود ایجاد کرده است و این بودجه پایه ای تحول‌گرایانه دارد که کمتر به درآمد حاصل از عوارض در آن تکیه شده است.
شهرستان دلیجان 50 هزار نفر جمعیت دارد که حدود 40 هزار نفر آن ساکن شهر هستند.
7277/ 6013/خبرنگار: افسانه آروند***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال