مجمع نمایندگان استان مرکزی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد

اراک - ایرنا - مجمع نمایندگان استان مرکزی در پیامی از حضور پرشور و با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن که حماسه ای بی نظیر را آفریدند، تقدیر کردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: مردم شهید پرور و ولایتمدار سرزمین آفتاب، بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22بهمن در جای جای شهرها و روستاهای استان شور و نشاط ملی آفریدند و با گام های استوارِ خود صلابت و عزتمندی ایرانیان را به رخ جهانیان کشیدند.
درادامه این پیام عنوان شده است: این حضور تماشایی بیانگر آن است که تنگناها و مشکلات اقتصادی باورهای ارزشی و انقلابی مردم را هرگز دچار آسیب نکرده و نخواهد کرد و هیچ نیرویی عزم پولادین این ملت ِهمیشه در صحنه را برای مقابله با دشمن نخواهد کاست.
در ادامه این پیام آمده است: مجمع نمایندگان استان مرکزی با تاکید بر لزوم قدرشناسی مسئولان کشور از مردم عزیز و همیشه در صحنه، از همه مسئولان و مدیران اجرایی می خواهد، همان گونه که حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) فرمودند: با استقامت کامل و روحیه‌ انقلابی و عمل جهادی، به ملت عزیز، خدمت کرده و از آرمان های انقلاب دفاع کنند.
استان مرکزی با 13 شهرستان یک میلیون 400 هزار نفر جمعیت دارد.
6991/3075/خبرنگار:معصومه ابراهیمی *** انتشاردهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال