راهپیمایی پرشور 22 بهمن نمایش شکوه ایران اسلامی بود

اراک - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی با صدور پیامی حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نمایش شکوه ایران اسلامی در جهان عنوان کرده است.

در این پیام که نسخه ای از آن عصر یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: طلیعه چهلمین بهار انقلاب با حمایت مردمی در راهپیمایی 22 بهمن پرفروغ و افتخارآمیز بود و نظام اسلامی مقتدرتر از قبل به پیش خواهد رفت.
در بخشی از این پیام آمده است: مردم ولایتمدار ایران و استان مرکزی در راهپیمایی 22 بهمن امسال برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار کشور افزودند و پیام عزتمندی نظام اسلامی را بار دیگر با فریاد رسا به گوش جهانیان رساندند.
پیام می افزاید: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی، خلق این حماسه عظیم یوم الله 22 بهمن را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک گفته و از حضور با صلابت، آگاهانه و پرشور اقشار مردم بصیر و ولایتمدار استان مرکزی و دانشگاهیان، دانش آموزان و فرهنگیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان، خانواده های شهدا و ایثارگران، اصناف و تشکل های فرهنگی و اجتماعی، صنعتگران، ورزشکاران، کارمندان، روستاییان، شهرداری، نیروهای نظامی و انتظامی، خبرنگاران رسانه های جمعی و کارکنان پر تلاش در این آیین سپاسگزاری می کند.
راهپیمایی 22 بهمن در 150 نقطه استان مرکزی برگزار شد.
3017/6013/خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال