امام جمعه محلات

مردم با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده به دشمنان دادند

خمین - ایرنا - امام جمعه محلات گفت: مردم بصیر و انقلابی با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده به دشمنان دادند و تودهنی محکمی به عوامل ناآرامی های اخیر کشور زدند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مهدی ربانی روز یکشنبه در جمع مردم محلات، افزود: حضور پررنگ مردم در جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام اقتدار نظام را در جهان مخابره کرد.
وی گفت: یکی از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی را استقلال و عزتمندی است که این دستاورد به بهترین شکل در سایه همدلی و انسجام حاصل شده است.
امام جمعه محلات بیان کرد: مردم مسلمان ایران نیز با لبیک به ندای امام راحل و حضور در صحنه انقلاب اسلامی با آگاهی کامل علیه نظام ستمشاهی پهلوی قیام کردند و پای نظام اسلامی نیز ایستاده اند.
حجت الاسلام ربانی افزود: دستاوردهای دفاعی و علمی، سلول های بنیادی، علوم هوا و فضا، سایبری، سد سازی بعد از انقلاب اسلامی بسیار سترگ و ارزنده است و به مدد فرندان این مرز و بوم کسب شده است.
وی بیان کرد: راهبرد اصلی مقام معظم رهبری در مسئله اقتصاد،عمل به مولفه های اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه برون رفت از مشکلات است و همه باید برای تحقق آن بکوشند.
امام جمعه محلات خاطر نشان کرد: حمایت از راهبرد‌های مقام معظم رهبری و توجه به آرمان‌های انقلاب وظیفه آحاد مردم است و باید با تکیه بر توانمندی‌های داخلی امید مردم به آینده انقلاب اسلامی را تقویت کرد.
وی گفت: امنیت ایران در خاورمیانه مثال زدنی است و این مهم به مدد تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) و سربازان ولایت در بسیج و سپاه حاصل شده است.
امام جمعه محلات افزود: ایران اسلامی در بحث مردم سالاری سرآمد کشورهای منطقه و حتی جهان است و حضور میلیونی مردم در صحنه‌های مختلف به خصوص انتخابات نشان دهنده بلوغ سیاسی و حاکمیت مردم سالاری است.
حجت الاسلام ربانی گفت: انقلاب اسلامی ارزش‌های دینی را احیا کرد و مردم مسلمان ایران با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی در اوج عزت قرار دارند.
وی ادامه داد: برقراری عدالت اجتماعی خواست ملت است و همه باید بکوشند تا این شاخص روز به روز در جامعه پررنگ ترشود.
راهپیمایان 22 بهمن در محلات با قرائت قطعنامه هفت بندی حمایت قاطع خود را از انقلاب اسلامی اعلام کردند.
در شهر نیم ور نیز راهپیمایی 22 بهمن از امامزاده محمد(ع) به سمت میدان امام حسین(ع) و امامزاده صالح(ع) ادامه یافت.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی 55 هزار نفر جمعیت دارد.
راهپیمایی 22 بهمن در 150 نقطه شهری استان مرکزی برگزار شد.
6013/7277/خبرنگار: افسانه آروند***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال