هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

اگر خیرین یاری کنند

اراک - ایرنا - اگر خیرین یاری کنند، یکی از عنوان های خبری شماره 67 هفته نامه بهرنگ است که به قلم زهرا مرادی به بررسی تنگناها و مشکلات سازمان آتش نشانی اراک پراخته است.

سازمان آتش نشانی از سازمان های خدمات رسان زیرمجموعه شهرداری اراک است که در هنگام وقوع حوادث و فاجعه های طبیعی انتظار می رود از اولین مجموعه هایی باشد که برای مواجهه با حادثه در محل حاضر شود.
به گفته رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، کمبود نیروی انسانی از اهم معضلات موجود در این مجموعه است که مسئولیتی دوچندان را بردوش فعالان این بخش تحمیل کرده است.
مسعود آقازیارتی افزود: این سازمان از مجموعه هایی است که به دلیل نوع خاص خدمات نیازمند نیروی انسانی جوان و تحصیل کرده، متخصص و ورزیده است تا در مواقع خطر کمترین آسیب متوجه آنان شود.
بهره برداری از 17 طرح صنعتی در استان مرکزی در دهه مبارک فجر، ایرالکو ایجاد فضای سبز را در افق 10 ساله خود مورد توجه قراردهد، شهرستان تفرش نیازمند به توسعه همه جانبه، الزام معاینه فنی موتورخانه دستگاه های دولتی استان مرکزی برای کاهش آلودگی هوا و سرمایه گذاران بومی را با شهر خودشان آشتی می دهیم نیز از دیگر عنوان های خبری این شماره هفته نامه بهرنگ است.
استان مرکزی داری سه روزنامه، 31 هفته نامه، 13 دو هفته نامه، 16 ماهنامه، سه 2 ماهنامه، 18 فصل نامه و 2 فصلنامه است.
هفته نامه بهرنگ با مدیرمسئولی محمد رجائیان منتشر می شود.
6991/3075/خبرنگار: معصومه ابراهیمی *** انتشاردهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال