ریشه ناآرامی های اخیر کشور نشات گرفته از اتاق فکر دشمنان خارجی است

ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: ریشه ناآرامی های اخیر کشور نشات گرفته از توطئه های معاندان و اتاق فکر دشمنان خارجی است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه ساوه افزود: دشمنان و معاندان نظام با فریب افکار عمومی و احساسات عده ای، به ناآرامی های اخیر در کشور، دامن زدند.
وی ادامه داد: برخی معاندان و دشمنان قسم خورده انقلاب، علت اصلی این ناآرامی ها، نارضایتی از نظام دانستند و عده ای دیگر، دولت را مقصره جلوه دادند اما هیچ یک از این تحلیل ها و برداشت ها، علت اصلی ناآرامی ها نبود.
وی اظهار کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی کشور، مطالبه هایی دارند اما هیچ زمانی، از حمایت آرمان های اسلام، کشور و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دست برنمی دارند.
وی گفت: واقعیت آن است که همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، اصل نقشه و طراحی های ناآرامی های اخیر از سوی دشمنان خارجی صورت گرفت و این بار هم، بصیرت انقلابی مردم، توطئه ها را خنثی کرد.
حجت الاسلام حسینی گفت: مردم از مجلس شورای اسلامی نیز درخواست هایی دارند تا در راستای رفع مسائل معیشتی، اقتصادی و به ویژه رفع بیکاری، اقدام جدی بیشتری صورت گیرد.
خطیب جمعه ساوه گفت: شکی نیست که دشمنان نظام و جریان فاسد استکبار به دنبال تضعیف پایه های استوار انقلاب اسلامی ایران است و نارآرامی های اخیر نیز با این هدف، طرح ریزی و اجرا شد.
شهرستان ساوه دومین کانون جمعیتی استان مرکزی است و نماز عبادی، سیاسی جمعه در چهار شهر آوه، ساوه، نوبران و غرق آباد اقامه می شود.
6539/3075/خبرنگار: یحیی معماری *** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال