یک بیانیه

اقدام آمریکا در انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی محکوم است

اراک - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای اقدام سخیفانه آمریکا در انتخاب قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: سرزمین قدس که مسجد الاقصی نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده، بخش لاینفک فلسطین است و یکی از مهمترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده و از جایگاه و اهمیت ویژه ای نزد مسلمانان برخوردار است.
بیانیه می افزاید: قدس شریف، دست خوش تصمیمی افراطی و مذبوحانه از سوی شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار به عنوان پایتخت رژیم منحوس و کودک‌کش صهیونیستی شده که در آن نشانه‌هایی از جنگ بین‌ادیانی به وضوح قابل رؤیت است.
در بخشی از این بیانیه آمده است: از عموم مردم بیدار و همیشه در صحنه استان دعوت می شود در راه پیمایی ضد آمریکایی-صهیونیستی که فردا (جمعه) پس از اقامه نماز عبادی سیاسی در محل میعادگاه های نماز جمعه سراسر استان برگزار می شود شرکت کنند.
در این بیانیه عنوان شده است: این راه پیمایی در شهر اراک از مقابل مصلای بیت المقدس به سمت خیابان دانشگاه تا ابتدای خیابان سلمان فارسی برگزار می شود.
استان مرکزی با یک میلیون و 414 هزار نفر جمعیت در قلب ایران واقع شده است و نماز عبادی و سیاسی جمعه در 33 نقطه شهری آن اقامه می شود.
3005/6013/خبرنگار:معصومه صفری***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال