تامین هشت هزارمتر پوشش سازه های بازسازی مناطق زلزله زده غرب کشور در دلیجان تعهد شد

خمین - ایرنا - دبیر انجمن عایق رطوبتی دلیجان گفت: واحدهای ایزوگام دلیجان تامین هشت هزار متر عایق رطوبتی تولیدی را برای بازسازی مناطق زلزله زده غرب کشور متعهد شدند.

ابوالفضل حیدری روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: 30 واحد تولید کننده عایق رطوبتی در این شهرستان متعهد شدند برای تامین عایق رطوبتی واحدهای در دست بازسازی زلزله کرمانشاه به ارزش ریالی چهار میلیارد و 800 میلیون ریال مشارکت کنند.
وی اظهارکرد: استقبال صنعتگران و خیران برای اهدای ایزوگام رو به افزایش است و پیش بینی می شود این میزان تعهد تا 2 برابر افزایش یابد.
دبیر انجمن عایق رطوبتی دلیجان گفت: این شهرستان از توابع استان مرکزی با ظرفیت تولید 70 میلیون مترمربع سالانه بیش از 60 درصد نیاز عایق رطوبتی کشور را تامین می کند.
حیدری ادامه داد: با توجه به تقسیم بندی کشور از نظر فراوانی مناطق صنعتی به 38 خوشه، دلیجان با داشتن 110 شرکت تولیدی به عنوان تنها خوشه صنعت عایق رطوبتی کشور مطرح است.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون 484 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و طبق برآورد اولیه دستکم 30 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیدند.
7277/ 6013/خبرنگار: افسانه آروند***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال