خیرین خمین یک میلیارد ریال برای تهیه سبد کالا ویژه خانواده زندانیان اهدا کردند

خمین - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان خمین گفت: با کمک مالی خیرین این شهرستان به مبلغ یک میلیارد ریال سبد کالا ویژه ماه مبارک رمضان برای خانواده های نیازمند زندانیان تهیه و توزیع شد.

علی محمد حاتمی روزپنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: انجمن حمایت از خانواده زندانیان با مساعدت خیرین و افراد نیکوکار 180 سبد کالا که شامل برنج، روغن، مرغ ، رب گوجه فرنگی، خرما، ماکارونی و چای است را تهیه و دهه دوم ماه مبارک رمضان بین خانواده دارای شرایط و نیازمند توزیع کرد.
حاتمی ادامه داد: این انجمن در طول سال چهار نوبت سبد کالا به خانواده های زیرپوشش اهدا می کند.
وی اظهارکرد: دیدار و سرکشی از برخی خانواده های زندانیان با حضور جمعی از مسئولان و خیرین، از دیگر برنامه های مستمرانجمن حمایت از زندانیان در ماه رمضان است.
مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان خمین ادامه داد: اکنون 100 خیر با انجمن حمایت از خانواده زندانیان این شهرستان همکاری دارند، که در قالب کمک های نقدی، غیرنقدی، تهیه جهیزیه، کمک هزینه اجاره و رهن واحدهای مسکونی، توزیع سبدهای کالایی با این انجمن همکاری دارند.
وی بیان کرد: سالانه 300 میلیون ریال کمک هزینه معیشتی خیرین این شهرستان به صورت نقدی به طور مستقیم با سرکشی به خانواده نیازمند زندانیان اهدا می کنند.
انجمن حمایت از خانواده زندانیان از حدود 32 سال گذشته فعالیت خود را در خمین آغاز کرده است.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعت در 2 شهر،2 بخش و هفت دهستان است.
7277/3075/ خبرنگار: افسانه آروند*** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال