دیدار دوستانه آلومینیوم اراک با استقلال تهران با تساوی پایان یافت

اراک ایرنا- دیدار دوستانه تیم فوتبال آلومینیوم اراک با استقلال تهران عصر روز پنج شنبه در ورزشگاه دو هزار نفری امام خمینی (ره) اراک با تساوی سه بر سه پایان یافت.

در این دیدار که از ساعت 15 آغاز شد ، بازیکنان تیم آلومینیوم اراک در ابتدای با بازی هجومی ظاهر شدند و در دقیقه 15 حامد بصیری گلی را وارد دروازه تیم استقلال تهران کرد.
در ادامه دیدار بازیکنان تیم استقلال تهران بر حملات خود افزودند و محسن کریمی در دقیقه 20 ،گل مساوی را برای این تیم به ثمر رساند و گل خورده جبران شد.
بازیکنان تیم استقلال تهران با فشار بر روی دروازه تیم آلومینیوم اراک را در دقیقه 27 بازی گشودند و گل دوم خود را توسط آرش برهانی به ثمر رسانند که داور بازی این گل را آفساید اعلام کرد و هر دو تیم با نتیجه مساوی نیمه اول را پشت سر گذاشتند.
در نیمه دوم این بازی دوستانه ،تیم استقلال با بازی هجومی تر ظاهر شد و در دقیقه 53 و 56 جواد فخر الدینی و امید نورافکن گل دوم و سوم را برای استقلال زدند که در ادامه تیم آلومینیوم با دریافت دو پنالتی در دقیقه 75 و 90 توسط جواد مولایی گل های خورده را جبران کرد.
داوری این دیدار را محمد کمانی با کمک حمید رضا آذر نیا، مهدی عظیمی، امیر سلطانی و محسن بابایی بر عهده داشتند.
در حاشیه این بازی ،بازیکنان تیم استقلال تهران و آلومینیوم اراک سه کارت زرد دریافت کردند.
*** سرمربی تیم آلومینیوم اراک :حضور قدرتی ما یک اتفاق نبود
مهدی پاشازاده در حاشیه بازی تیم استقلال تهران با آلومینیوم اراک گفت: بازی تاکتیکی تیم آلومینیوم با تیم پیکان و و حضور قدرتی این تیم در برابر استقلال تهران نشان می دهد که موفقیت این تیم اتفاقی نیست.
وی ادامه داد: مساوی با استقلال نشان می دهد که تیم آلومینیوم می تواند با همین بازیکنان در برابر تیم های بزرگ و مطرح به شایستگی ظاهر شود و موفقیت هایی به دست آورد.
سرمربی تیم آلومینیوم اراک بیان کرد: نتیجه مساوی سه بر سه در برابر استقلال قابل پیش بینی نبود ولی مطمئن بودم که دست و پا بسته جلوی استقلال نیستیم.
سرپرست استانداری استان مرکزی و جمعی از مسوولان اجرایی استان مرکزی نیز با حضور در ورزشگاه دو هزار نفری امام خمینی اراک این بازی دوستانه را تماشا کردند.ک/2
1955/6013/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال