محصولات لرستان؛ به نام ما، به کام دیگران

محصولات لرستان؛ به نام ما، به کام دیگران

پایگاه خبری یافته در مطلبی نوشت ؛خیلی‌ها انار خوب خورده‌اند و به‌به گفته‌اند اما نامی از سیاب کوهدشت نمی‌دانند، یا خیار خوب اما نامی از الشتر لرستان، یا انجیر سیاه اما بی خبر از پلدختر لرستان، حبوبات درجه یک نورآباد اما به نام استانی دیگر، انگور و سیب بروجرد به نام استانی دیگر است.

دوشنبه, مرداد 29, 1397 15:50
دخالت‌های برخی نمایندگان لرستان تمامی ندارد!

دخالت‌های برخی نمایندگان لرستان تمامی ندارد!

خرم آباد -ایرنا- پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان دخالت‌های برخی نمایندگان لرستان تمامی ندارد! نوشت:چندی است اخبار دخالت‌های مکرر برخی از نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر دادن مناصب مدیریتی یا استخدام سفارشی منتشر می‌شود.

یکشنبه, مرداد 28, 1397 12:4
شاپورخواست کجا رفت! / نمادسازی یا نمادسوزی؟

شاپورخواست کجا رفت! / نمادسازی یا نمادسوزی؟

پایگاه خبری سیمره در مطلبی با عنوان شاپورخواست کجا رفت! / نمادسازی یا نمادسوزی؟ نوشت: در دنیای مدرن امروز، استفاده از المان‌ها و نمادهای بومی و تاریخی هر مملکتی، برای زیباسازی و جذب گردشگر جایگاهی ویژه دارد.

شنبه, مرداد 27, 1397 6:24
پروژه‌ کشت و صنعت در محدوده‌ای نامشخص!!

پروژه‌ کشت و صنعت در محدوده‌ای نامشخص!!

سایت تحلیلی خبری هومیان نیوز در مطلبی با عنوان ' پروژه‌ی کشت و صنعت (مجتمع گوشت) در محدوده‌ای نامشخص!!' نوشت: آنچه باعث نگرانی، ابهام و اعتراض حامیان محیط‌ زیست و طبیعت منطقه است، دست‌اندازی و گستره‌ی روزافزون مجری طرح است که در حال پیش‌روی به اراضی و مراتع همجوار می باشد.

چهارشنبه, مرداد 24, 1397 13:34
اهالیِ تشنه

اهالیِ تشنه

پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان ' اهالی تشنه' نوشت: آبفار روستایی الیگودرز با تانکر مسوولیت آب‌رسانی را به روستای ززم و دیگر روستاها عهده‌دار است و در حد توان انجام داده اما این اقدام نتوانسته مشکلات بی آبی این روستا را رفع نماید.

سه شنبه, مرداد 23, 1397 11:56
یادداشتی برای پدر بلوط/ یک پدر و این همه درخت زخمی!

یادداشتی برای پدر بلوط/ یک پدر و این همه درخت زخمی!

پایگاه خبری یافته در یادداشتی برای مظفر افشار پدر بلوط ایران که این روزها حال خوشی ندارد نوشت: استواری گام‌ها و سرزندگی‌اش هرگز نشان نمی‌داد که در سن بازنشستگی باشد؛ آنجا که پیشاپیش و دوشادوش جوانان، بر سینه‌ عریان کوه‌ها و صخره‌ها، درخت می‌نشاند و زندگی می‌بخشید.

یکشنبه, مرداد 21, 1397 8:30
رسانه‌ها، فرهنگ و توسعه‌

رسانه‌ها، فرهنگ و توسعه‌

پایگاه خبری سیمره در مطلبی با عنوان رسانه ها، فرهنگ و توسعه نوشت:در دنیای امروزی باید گفت که رسانه‌ها در همه‌ی مراحل زندگی انسان حضوری چشم‌گیر و پررنگ دارند.

شنبه, مرداد 20, 1397 7:31
کارت پارک منبع درآمد با رفع ترافیک

کارت پارک منبع درآمد با رفع ترافیک

سایت خبری شعار سال در مطلبی با عنوان 'کارت پارک منبع درآمد با رفع ترافیک' نوشت:این روزها اگر خودرویتان را در برخی از خیابان های خرم آباد بدون توجه به تابلوهای جدید پارک کنید، موقع برگشت با کاغذی روی شیشه ماشین خود مواجه خواهید شد که بی شباهت به برگ جریمه نیست.

شنبه, مرداد 20, 1397 7:26
سد کمال صالح و لزوم احقاق حق لرستان

سد کمال صالح و لزوم احقاق حق لرستان

خرم آباد - ایرنا - پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان ' سد کمال صالح و لزوم احقاق حق لرستان' نوشت: ماجرای احداث دو سد کمال صالح و مروک بر روی یک رودخانه حکایتی است که هر روز بیشتر بیخ پیدا می‌کند تا سد کمال صالح در استان مرکزی آب را به روی سد مروک در لرستان ببندد.

یکشنبه, مرداد 14, 1397 11:33
«چَمَربندی» یا کمربندی!

«چَمَربندی» یا کمربندی!

پایگاه خبری یافته در مطلبی باعنوان 'چمر بندی یا کمربندی ' نوشت؛بعد از اینکه ده‌ها نفر از اهالی بدرآباد سفلی تصادفات مرگبار محدوده‌ ابتدای کمربندی خرم‌آباد قربانی بی‌تدبیری مسئولان شدند و اعتراض‌ها بالا گرفت، طرح ساماندهی ورودی خرم‌آباد از سمت جنوب در دستور کار قرار گرفت.

پنجشنبه, مرداد 11, 1397 9:49
جرم و بیکاری

جرم و بیکاری

پایگاه خبری یافته در یادداشتی با عنوان جرم و بیکاری نوشت : اشتغال افرادی که به سنین کار می‌رسند، یک الزام خاص اجتماعی، اقتصادی و سیاسی بوده و بیکاری این گروه سنی، از بابت تهدید امنیت ملی و اجتماعی قابل‌بررسی است.

سه شنبه, مرداد 09, 1397 11:15
واقع ‌نمایی یا سیاه‌ نمایی؟!

واقع ‌نمایی یا سیاه‌ نمایی؟!

هفته نامه سیمره در مطلبی با عنوان 'واقع نمایی یا سیاه نمایی' به ضرورت بیان واقعیت وضعیت حاد آسیب های اجتماعی در لرستان پرداخته است و اینکه مسئولان استانی این نوع بیان واقعیت را سیاه نمایی تلقی نکنند.

شنبه, مرداد 06, 1397 12:47
حمایت همه جانبه از کارآفرینان، راهکار مقابله با بیکاری

حمایت همه جانبه از کارآفرینان، راهکار مقابله با بیکاری

ماهنامه جهش نو در مطلبی با عنوان حمایت همه جانبه از کارآفرینان، راهکار مقابله با بیکاری نوشت: تاکنون مطالعات زیادی در راستای کاهش معضل بیکاری انجام شده که امروزه یکی از چالش های آن را باید مسایل فرهنگی دانست.

یکشنبه, تیر 31, 1397 7:24
سوء استفاده از عواطف مردم و مقدسات پشت نقاب تکدی ‌گری!

سوء استفاده از عواطف مردم و مقدسات پشت نقاب تکدی ‌گری!

پایگاه خبری یافته در مطلبی نوشت: تکدی گری ازجمله معضلات امروز جوامع شهری بشمار می‌رود، معضلی که تاکنون آن‌گونه که شایسته است اقدام اساسی برای رفع و یا کاهش آن صورت نگرفته و متأسفانه هرروز به‌ انحاء مختلف شاهد گسترش این پدیده نامیمون هستیم.

پنجشنبه, تیر 28, 1397 12:28
سینمای خاموش لرستان چشم انتظار کمک مسئولان

سینمای خاموش لرستان چشم انتظار کمک مسئولان

ماهنامه جهش نو در مطلبی با عنوان سینمای خاموش لرستان چشم انتظار کمک مسئولان نوشت: در روزگاری نه چندان دور شاهد رونق سینما در لرستان بودیم اما به دلایل مختلف این هنر امروزه حال و روز خوشی در این دیار ندارد.

چهارشنبه, تیر 27, 1397 7:14
جذب یا دفع گردشگر؟!

جذب یا دفع گردشگر؟!

نشریه سیمره در مطلبی با عنوان جذب یا دفع گردشگر نوشت: در شرایطی که شهرها و مناطق ما از امکانات نسبتاً مطلوبی برخوردار باشند، بهتر می‌توان در مورد زیرساخت‌های مورد نیازِ بخش گردشگری صحبت نمود اما در شرایط کنونی ما به کم‌ترین‌ها راضی هستیم و سقف مطالباتمان را در حد آسفالت خوب و معابر استاندارد کاهش داده‌ایم!

سه شنبه, تیر 26, 1397 7:10
مجوز حمل سلاح؛ تامین امنیت یا ایجاد نا امنی؟

مجوز حمل سلاح؛ تامین امنیت یا ایجاد نا امنی؟

خرم آباد - ایرنا - پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان مجوز حمل سلاح؛ تامین امنیت یا ایجاد ناامنی نوشت: اگر بخواهیم حوادث تلخ و منجر به قتل و جراحات ناشی از درگیری و یا حتی در مراسم شادی و عزا را سال‌های اخیر مرور نماییم همواره استفاده نابجا از سلاح‌های شکاری و جنگی اکثر این رخدادها را رقم زده است.

دوشنبه, تیر 25, 1397 8:26
تخریب طبیعت به بهانه‌ توسعه‌ اقتصادی

تخریب طبیعت به بهانه‌ توسعه‌ اقتصادی

هفته نامه سیمره در شماره 457 خود در مطلبی با عناون 'تخریب طبیعت به بهانه توسعه اقتصادی' نوشت: توسعه اقتصادی در جوامع مختلف روش‌ های متفاوتی داشته و دارد؛ گاهی اولویت‌ بندی استعدادهای بومی برای توسعه‌ یک بخش اقتصادی لازم و واجب است.

یکشنبه, تیر 24, 1397 7:38
روغن‌کاری سیاسی یا سیاست روغنی

روغن‌کاری سیاسی یا سیاست روغنی

خرم آباد - ایرنا - پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان روغن کاری سیاسی یا سیاست روغنی نوشت: لابی‌گری یک علم و سرآمد آن سیاست داخلی ایالات متحده است و در ایران اما، لابی‌گری مذموم است.

پنجشنبه, تیر 21, 1397 9:26
سود و زیان تغییر ساعات کار ادارات لرستان

سود و زیان تغییر ساعات کار ادارات لرستان

روزنامه ایران در مطلبی نوشت: تغییر ساعت کار ادارات در استان‌های مختلف به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق در دستور کار قرار گرفته و استانداری هر استان به فراخور دمای هوای منطقه، ساعتی را برای کار دستگاه‌های اجرایی تعیین کرده است.

پنجشنبه, تیر 21, 1397 8:36
رونق گردشگری، جاذبه و امکانات

رونق گردشگری، جاذبه و امکانات

نشریه تخصصی گردشگری تاف در مطلبی با یادآوری اهمیت و جایگاه تفریح و گردشگری و صنعت توریسم به نمونه‌هایی از جمله فضاهای تفریحی و گردشگری لرستان یکی به نام باغ گیاه ‌شناسی و تفریحی «کیو» در لندن و دیگری پارک تفریحی «کیو» در خرم‌آباد پرداخته است.

سه شنبه, تیر 19, 1397 13:36
بنر درمانی!

بنر درمانی!

پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان بنر درمانی! نوشت: چشمان‌مان از دیدن این همه بنرهای تعریف و تبریک از خود در سطح شهر خسته شده است.

یکشنبه, تیر 17, 1397 8:10
پیامدهای اجتماعی تورم

پیامدهای اجتماعی تورم

نشریه سیمره در یاداشتی با عنوان پیامدهای اجتماعی تورم نوشت: این روزها شاهد افزایش لحظه‌ای قیمت بسیاری از کالاها در بازار هستیم، به‌طوریکه بسیاری از ناظران بیرونی با احساسی همراه با بیم و امید این موضوع را دنبال می‌کنند گرچه گروه اندکی امیدوارند و منتفع ولی گروه زیادی نگران و متضرر به این چشم دوخته‌اند که این بحران به کجا خواهد رسید.

شنبه, تیر 16, 1397 10:39
برندینگ گردشگری لرستان

برندینگ گردشگری لرستان

نشریه تخصصی گردشگری تاف در مطلبی با عنوان برندینگ گردشگری لرستان نوشت:امروزه برند و برندینگ در بیش‌تر زمینه‌ها از جمله بازاریابی، سیاست، فرهنگ و اقتصاد جای خود را باز کرده است؛ گرچه در زبان عامه شاید برندینگ بیش‌تر یک مقهوم اقتصادی وتجاری باشد ولی با گسترده شدن موضوع حیطه‌ی کاربردآن گسترش یافته است.

پنجشنبه, تیر 14, 1397 8:46
پروژه ها سخن می گویند!

پروژه ها سخن می گویند!

پایگاه خبری تحلیلی هومیان نیوز در مطلبی با عنوان پروژه ها سخن می گویند نوشت: نزدیک به 2هزار پروژه عمرانی نیمه کاره یا بهره برداری نشده در لرستان وجود دارد.

سه شنبه, تیر 12, 1397 12:41
صفحه 1 از 7 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | بعدی >

بیشتر ...