فرماندار:

سلسله برای امدادرسانی نیازمند بالگرد است

خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: در برخی مناطق به دلیل مسدود شدن راه ارتباطی و صعب العبور بودن مناطق، نیازمند بالگرد برای امدارسانی به سیل زدگان هستیم.

شریف خسروی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: وضعیت راه های روستایی سلسله نامطلوب و خطرناک است، اغلب روستاهای شهرستان دچار آبگرفتگی شدید شده اند و به پل ها، جاده های ارتباطی، زیرساخت ها، تاسیسات، مزارع پرورش ماهی، اراضی کشاورزی، احشام، منازل و اموال بسیاری از مردم خسارت وارد شده است.
وی با بیان اینکه راه بیش از 10 روستا در سلسله قطع شده است، عنوان کرد: با کمبود ماشین آلات و تجهیزات برای رفع آبگرفتگی ها و امدادرسانی به مردم مواجه بوده و در شرایط کنونی به بیش از پنج دستگاه بیل زنجیری نیازمندیم.
وی با اشاره به رانش زمین در مناطقی از فیروزآباد و بسطام، گفت: راه ارتباطی فیروزآباد به الشتر به علت رانش زمین و سیلاب مسدود شده و همین امر، امدارسانی به روستاهای این بخش را با مشکل مواجه کرده است.
فرماندار سلسله با اشاره به تخلیه برخی از روستاهای شهرستان، خاطرنشان کرد: برای امدارسانی و رساندن اقلام مورد نیاز سیل زدگان شهرستان نیازمند بالگرد هستیم که امیدواریم مدیرکل مدیریت بحران لرستان به این امر توجه ویژه ای داشته باشند.
7265/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال