پل موقت پارک معلم خرم آباد تخریب شد

خرم آباد - ایرنا - شهردار خرم آباد گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع بارندگی شدید و وقوع سیلاب در روزهای آینده عملیات تخریب پل موقت پارک معلم این شهر آغاز شد.

وحید رشیدی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با توجه به حجم بالای مهمانان نوروزی و همچنین احتمال وقوع حوادث جبران ناپذیر ستاد بحران بر تخریب این پل خطرساز رای داد.
وی حفظ سلامت شهروندان و گردشگران را اولویت نخست مسئولان استان و مدیریت شهری خرم آباد برشمرد و اظهارداشت: بروز هرگونه حادثه علاوه بر ایجاد خطر برای سلامت مردم، چهره استان را به خطر می اندازد و تاثیر منفی بر صنعت گردشگری این شهرستان خواهد داشت.
شهردار خرم آباد بیان کرد: با اتمام عملیات احداث 2 پل دائم بر روی خرم رود، خلا پل های موقت جبران و ترافیک نیز روان می شود.
براساس آخرین نقشه های پیش یابی، از امشب شاهد ورود سامانه بارشی به غرب کشور و جو استان هستیم که تا عصر روز یکشنبه بارش ها به صورت رگباری و پراکنده خواهد بود.
از عصر روز یکشنبه تا بعدازظهر روز سه شنبه با توجه به فعالیت امواج اصلی این سامانه بارشی و تقویت مقدار بارش ها، برای همه نقاط استان بارندگی، گاهی رعد و برق و وزش باد قابل ملاحظه تا شدید لحظه ای پیش بینی می شود.
همراه با این شرایط جوی، در شهرهای شمالی و شرقی، ارتفاعات و مناطق کوهستانی و نواحی از مرکز استان بارش برف و احتمال ریزش تگرگ وجود دارد که سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.
مقدار و شدت بارش ها برای روز دوشنبه تا بعدازظهر روز سه شنبه نمود بیشتری خواهد داشت از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود.
طی این مدت برخی مناطق جنوبی استان تا 100 میلی متر بارندگی را تجربه می کنند و ریزش برف در ارتفاعات و گردنه هایی همچون فرسش، گله بادوش، رازان، گاماسیاب و زالیان پیش بینی می شود.
7269/7273

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال