استاندار لرستان:

هشت میلیارد ریال برای تکمیل پل شهر معمولان اختصاص یافت

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: هشت میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و احداث پل شهر معمولان اختصاص یافت و مقرر شد این پل تا اردیبهشت سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش ایرنا، سید موسی خادمی روز جمعه درحاشیه شورای توسعه و برنامه ریزی در بخش معمولان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در حوزه های مختلف راهسازی، راهداری، بهداشت و درمان و آب شرب و کشاورزی و برق روستایی و گازرسانی در شورای توسعه و برنامه ریزی در معمولان30 مصوبه انجام شد.
وی اظهار داشت: یکی از مهمترین مصوبات دیوارساحلی معمولان است که به نوعی شهر را در خطر قرار داده و مقررشد که سریعتر عملیات احداث آن اغاز شود.
استاندار لرستان افزود: مصوباتی برای جاده های روستایی و چندین طرح گازرسانی مصوب شد که برنامه زمان بندی کوتاه مدت به نتیجه می رسند.
نماینده مردم شهرستان پلدختردرمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات حوزه های مختلف بخش معمولان با بررسی مشکلات این تصمیمات خوبی گرفته شد.
سید حمید رضا کاظمی افزود: 30 مصوبه در شورای برنامه ریزی و توسعه برای بخش معمولان گرفته شد و انتظار می رود که فرماندار و مسئولان این شهرستان پیگیر اجرایی این مصوبات باشند.
7274/7273/7272

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال