معاون استاندار لرستان:

فناوری های نوین حوزه انرژی به کارکنان دولت آموزش داده شود

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: کارگاه و کلاس های آموزشی کاربردی در خصوص فناوری های نوین حوزه انرژی بایستی به کارکنان دولت آموزش داده شود.

به گزارش ایرنا، احمد مرادپور روز چهارشنبه در نشست شورای فنی در محل معاونت عمرانی افزود: در این راستا تولید برق از انرژی خورشیدی از نکات قابل توجه است که آشنایی عموم مردم با این فرصت بسیار ضروری است.
وی با اشاره به اشتغال و درآمدزایی تولید برق از صفحه های خورشیدی تصریح کرد: با توجه به خرید تضمینی برق تولیدی از این طرح، می توان این مهم را به کارکنان دولت و خانواده آنان آموزش داد.
وی اظهار داشت: باید بررسی شود در صورت امکان استفاده از فناوری های روز در طرح های استان، از این ظرفیت بهره گرفت چراکه انژزی از نیازهای اساسی جامعه امروزی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر آموزش و ترویج ضوابط فنی گفت: مشکل آسانسور دستگاه ها و بیمارستان ها باید برطرف شود و بر اساس مصوبه شورای فنی باید پس از اتمام مهلت تعیین شده، دستگاه ها نسبت به بازدید آسانسورها و رفع نواقص اقدام کنند.
مرادپور گفت: بر اساس آمار ٢٠درصد آسانسورهای دستگاه های دولتی و 80 درصد آسانسورهای بخش خصوصی استان استاندارد است که نشان می‌دهد ادارات توجه چندانی به این مهم ندارند.
7269/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال