نماینده سلسله و دلفان:

فضاهای بهداشتی سلسله افزایش چشمگیری داشته است

خرم آباد - ایرنا - نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: شهرستان سلسله پیش از این تنها دارای هفت هزار مترمربع فضای بهداشتی بود در حالی که این رقم اکنون به حدود 13 هزار متر مربع افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عالی رستمیان روز سه شنبه در نشست فعالین سیاسی و دبیران احزاب شهرستان در سالن جلسات فرمانداری با بیان اینکه شهرستان سلسله در زمینه اشتغال رتبه آخر استان را داشت اما با روی کار آمدن فرماندار جدید ، شهرستان سلسله با جذب حدود 400 درصدی اعتبارات رتبه نخست استان را به خود اختصاص داد.
وی با اشاره به پیگیری مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان، گفت: تقاضای دستگاه سی تی اسکن، سونوگرافی و پزشک متخصص برای بیمارستان سلسله داده ایم و اتفاقات خوبی در این بخش خواهد افتاد.
رستمیان با اشاره به اینکه میانگین گازرسانی به روستاهای استان لرستان 90 درصد است، خاطرنشان کرد: این میانگین در نورآباد 23 و در سلسله 65 درصد است که خارج از اعتبارات استانی توانستیم هزینه گازرسانی به 150 روستا در سلسله و دلفان را جذب نماییم که با جذب این اعتبار میانگین نورآباد به 75 درصد و سلسله به 95 درصد رسیده است.
وی با اشاره به آبی شدن اراضی کشاورزی دیم، تصریح کرد: میانگین زمین های آبی شده کشور 45 درصد است که این میزان در استان لرستان 25 درصد، در نورآباد 7.6 و در الشتر 17 درصد است که تا قبل از این، میزان زمین های آبی شده سلسله تنها 280 هکتار بود که اکنون به حدود چهار هزار هکتار رسیده است.
فرماندار سلسله نیز در این نشست اظهار داشت: نماینده حوزه انتخابیه محصول دموکراسی و منتخب مردم است و در برابر همه مسئولیت داشته و نمی تواند نسبت به مسائل مهم کشور بی اعتنا باشد و لذا پیگیری های امور حوزه توسط وی امری بدیهی است.
شریف خسروی با بیان اینکه مردم از نماینده حوزه انتخابیه خود انتظار دارند که چابک سازی نیروهای ادارات را پیگیری نماید، افزود: اما طبق قانون، امور استخدامی در تمام موارد با پیشنهاد مدیرکل و تایید فرماندار صورت می گیرد و شخص نماینده تاکنون دخالتی در عزل و نصب های شهرستان نداشته بلکه این امر خواسته ای عمومی در جهت بهسازی فضای ادارات است.
فرماندار سلسله با بیان اینکه آمده ایم برای مردم کار کنیم، عنوان کرد: باید نماینده را کمک نماییم تا ظرفیت هایی را که دارد افزایش داده و توانمندتر شود تا در راستای رفع مشکلات شهرستان و رشد و توسعه آن گام بردارد.
خسروی فعالین سیاسی و دبیران احزاب را صدای قدرتمند مردم دانست و از آنها خواست که هرکجا خطا و اشتباهی از دستگاه های اجرایی و مدیران دیدند گوشزد نمایند.
وی در خصوص ضرورت وجود فضای نشاط در جامعه، عنوان کرد: یکی از آسیب های عمده نبودن نشاط در جامعه است که باید با تلاش تمامی دستگاه های اجرایی و همکاری فعالین و احزاب این امر محقق شود.
در این نشست برخی دبیران احزاب شهرستان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون مسائل مهم شهرستان و مطالبات خود از نماینده پرداختند.
/6060/7265

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال